Görev dağılımı yapıldı

Kapaklıspor’da Hasan Dükanlı başkanlığındaki yeni yönetim yapılan ilk toplantıda görev dağılımına gitti.

Görev dağılımı yapıldı
Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Kapaklıspor Kulübü Başkanı olan Hasan Dükanlı, ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımını gerçekleştirdi.

Kapaklıspor’da Hasan Dükanlı başkanlığındaki yeni yönetim yapılan ilk toplantıda görev dağılımına gitti.

YENİ GÖREVLER


Yeni görev dağılımıyla Mehmet Aktürk, Mehmet Akman, Selami Hekimoğlu Başkan Yardımcısı, Hüseyin Biyik basın sözcüsü, Seçkin Dilsiz Sekreter, Anıl Aydın Muhasip üye, Kenan Aşer Reklam Bilgi İşlem Sorumlusu, Şevkat İnce’de Muhasip olarak görevlendirildi.

“TERBİYELİ TAKIM OLUŞTURMAK İSTİYORUZ”


Yeni yönetimin ilk toplantısında konuşan Başkan Hasan Dükanlı, iyi ve terbiyeli bir takım oluşturmak istediklerini ifade etti. Dükanlı, “Ayın 10’unda transfer sezonu başlıyor. Anlaştığımız futbolcular var. Bu isimler bölgemizin en iyi futbolcuları. İyi bir takım, terbiyeli bir takım, iyi bir ekip kurmak istiyoruz. Olursa iki tane de yabancı futbolcu almak istiyoruz. Alırken de sırf yabancı olduğu için değil iyi futbolcu olan iki tane yabancı futbolcu alacağız. Teknik direktör olarak da Ahmet Sarı ile anlaştık. Önümüzdeki günlerde de kendisiyle anlaşma imzalayacağız” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2016, 17:40

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kapaklı-Murat
Kapaklı-Murat - 3 yıl Önce

Hasan Dükanlı Beyin işi gerçekten zor.
Allah kolaylık versin. 100 bin nüfuslu bir Kapaklıya bal takımı neden olmasın.
Bu görevi, Takım bal ligine çıkana kadar devam ettirmeniz gerekir.
Aksi takdirde bir önceki yönetimden bir farkınız kalmaz. Farkındalık adına bir üst lige çıkmamız şart. Tabiki bu benim fikrim. Başarılar Kapaklı sporum.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510