Halit Narin MTAL namağlup il şampiyonu oldu

Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, toplamda 21 takımın katıldığı futbol turnuvasında çıktığı 8 maçın tamamını kazanarak genç erkekler kategorisinde Tekirdağ il şampiyonu oldu ve Tekirdağ’ı bölge şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

Halit Narin MTAL namağlup il şampiyonu oldu

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ 13 Kasım Sahasında oynanan üçlü final grubu mücadelelerinin son maçında Saray Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi ile karşılaşan Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi maçı 2-1 kazandı ve şampiyonluğa uzandı.

RAKİPLERİNİ TEK TEK MAĞLUP ETTİ

F Grubunda mücadele eden Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ilk maçında Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 3-0 mağlup etti. Ardından Kapaklı Anadolu İmam Hatip Lisesini 6-1 yenen Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gençleri daha sonra Kapaklı MTAL’Yİ 3-2, Şehit Kadir Dadaş MTAL’yi 3-1 mağlup etti. Ardından Çorlu Anadolu İmam Hatip Lisesini 1-0 yenmeyi başaran Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bir sonraki turda Kumbağ MTAL takımını da 12-0 farkla kazandı ve şampiyonada ilk 3 takım arasına girmeyi başardı.

SON MAÇTA SARAY TEMSİLCİSİ İLE KARŞILAŞTI

Üç takımın yer aldığı final grubunda Çorlu’dan Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Lisesi ve Saray’dan Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi ile mücadele eden Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilk maçta Çorlu temsilcisini 2-0 mağlup etti. Son maçta Saray temsilcisi ile karşılaşan Çerkezköy Halit Narin MTAL kalede Ali Arpacı geri dörtlüde Can Ayar, Serhat Kurt, Gökhan Oğrak ve Halil Bağcı orta alanda Sadık Yürenç, Mücahit Kablan ve Yusuf Kılıçdoğan ile başlarken ileride ise Ferhat Sever, Etem Tunç ve Cengizhan Güner ile maça başladı. İlk yarıyı takım kaptanı Cengizhan Güner’in attığı gol ile 1-0 önde tamamlayan Çerkezköy temsilcisi maçı Mert Batur’un attığı kafa golü ile 2-1 kazanarak şampiyonluğa ulaştı.

TEKİRDAĞ’I TEMSİL EDECEKLER

Oynadığı 8 karşılaşmayı da kazanan Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kazanarak genç erkekler kategorisinde Tekirdağ il şampiyonu oldu ve Tekirdağ’ı bölge şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 17:36

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306