Hayaller yarım kaldı

Tekirdağ 1. Amatör Ligi C grubunu şampiyon olarak tamamlayan Kızılpınarspor, Play Off grubundan çıkmayı başaramadı. Kızılpınarspor’un, Süper Amatör Lig hedefi seneye kaldı.

Hayaller yarım kaldı

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ 1. Amatör Ligi’nde C grubunu Kızılpınar, B grubunu Vakıflar Güven, A grubunu ise Çerkezmüsellimspor şampiyon olarak tamamladı. C grubunda Ahimehmet, B grubunda Misinli, A grubunda ise Şarköyspor ikinci oldu. 6 takımdan oluşan Play Off grubunda takımlar, Süper Amatör Lige çıkmak için mücadele verdi.

KADER MAÇINI KAZANAMADI

banner287
Grubun son hafta karşılaşmalarında Kızılpınarspor, Şarköyspor ile karşılaştı. Mutlak galibiyete ihtiyacı olan Kızılpınarspor, bu mücadeleden istediğini elde edemedi. Beraberliğin dahi Vakıflar Güvenspor’a yaradığı karşılaşma 0 – 0 eşitlikle sonuçlandı. Karşılaşma öncesi 6 puanı bulunan Vakıflar Güvenspor, karşılaşmadan 1 puan alarak 7 puanla, Play Off grubunda çıkmayı başaran üçüncü takım oldu. Grupta 5 karşılaşmaya çıkan Kızılpınarspor, bunlardan 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyetle 5 puan toplayabildi. 

AHİMEHMET LİDER OLARAK ÇIKTI

C Grubunu averajla 2. sırada tamamlayan Ahimehmet Gençlikspor, Play Off grubunda çıktığı 5 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılarak 15 puan topladı ve grubu lider tamamladı. Şarköyspor ise 5 karşılaşmada 4 galibiyet, 1 mağlubiyet alarak 12 puan topladı ve ikinci sırada Süper Amatör’e çıkmaya hak kazandı.  
Kızılpınar, Misinli ve Çerkezmüsellim ise gruptan çıkmayı başaramadı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çerkezköylü-Murat
Çerkezköylü-Murat - 6 ay Önce

Yazık oldu. Emeklere yazık. Ama bir takımda çok general olmayacak.
Askerde lazım.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510