Haydi Kanyona Derneği’nden ziyaret

Çerkezköy Haydi Kanyona Doğa Sporları Derneği Başkanı Ömer Yeter ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ettiler.

Haydi Kanyona Derneği’nden ziyaret

Çerkezköy Bakış - 2018 yılında kurulan Çerkezköy Haydi Kanyona Doğa Sporları Derneği Başkanı Ömer Yeter, Yönetim Kurulu Üyeleri Cansu Çapa, Orçin Demirci ve  Baha Targün Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ederek, Dernekleri hakkında bilgiler verdiler ve 31 Mart Yerel Seçimlerde yeniden Belediye Başkanı seçilmesi nedeni ile tebrik ettiler.

PROJELERİNİ ANLATTILAR

banner287
Dernek olarak yapmayı planladıkları faaliyetler ve projeler hakkında Belediye Başkanı Vahap Akay’a bilgi veren Çerkezköy Haydi Kanyona Doğa Sporları Derneği Başkanı Ömer Yeter ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yapacakları etkinliklerde Belediye Başkanı Vahap Akay’ı aralarında görmekten duyacakları memnuniyeti ifade ettiler.

HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN

Çerkezköy Haydi Kanyona Doğa Sporları Derneği Başkanı Ömer Yeter ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Derneğinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah kentimiz ve gençlerimiz için güzel ve faydalı projelere imza atarsınız” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510