İlk hafta derbi heyecanı 

Süper Amatör Liginde fikstür çekimi gerçekleştirildi. Ligin ilk haftasında derbi heyecanı yaşanacak Kapaklı Sitespor ile Kapaklıspor karşı karşıya gelecek.

İlk hafta derbi heyecanı 

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda Süper Amatör Ligi fikstür çekimi gerçekleştirildi. Ligin ilk haftasında Kapaklı da derbi heyecanı yaşanacak. Kapaklı Sitespor ile Kapaklıspor ilk haftada karşı karşıya gelecek.

SİTESPOR’UN FİKSTÜRÜ

Ligin ilk haftasında Kapaklıspor ile karşılaşacak olan Sitespor, ikinci haftada Saray Belediyespor’a konuk olacak. Ligin üçüncü haftasında Sitespor evinde Muratlı Belediyespor’u ağırlayacak. Sitespori dördüncü haftada Egene Ulaşspor deplasmanına konuk olacak. Beşinci hafta 1461 Karadenizspor’u ağırlayacak olan Sitespor, altıncı haftada Sağlamtaşspor, yedinci haftada Çorlu Kültürspor, sekizinci hafta Marmara Ereğlisi Belediyespor, dokuzuncu haftada Büyük Yoncalıspor, onuncu haftada Çerkezköy Doğanspor, on birinci haftada 100. Yılspor, on ikinci haftada Malkara 14 Kasımspor, on üçüncü haftada Çorluspor ile karşılaşacak.

KAPAKLISPOR’UN FİKSTÜRÜ

Kapaklıspor ligin ilk haftasında Kapaklı Sitespor ile karşılaşacak. İkinci haftada Küçük Yoncalıspor, üçüncü haftada Çerkezköy Doğanspor, dördüncü haftada 100. Yılspor, beşinci haftada Malkara 14 Kasımspor, altıncı haftada Çorluspor, yedinci haftada Marmara Ereğlisi Belediyespor, sekizinci haftada Saray Belediyespor, dokuzuncu haftada Muratlı Belediyespor, onuncu haftada Ergenegücü Ulaşspor, on birinci haftada 1461 Karadenizspor, on ikinci haftada Sağlamtaşspor, on üçüncü haftada ise Çorlu Kültürspor ile karşılaşacak. 
Süper Amatör 30 Eylül tarihinde başlayacak.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510