Kapaklı’nın gençleri Saray’a yenildi: 1-4

U-17 Ligi C Grubu 3.hafta karşılaşmasında Kapaklısp0or ile Saray Belediyespor karşı karşıya geldi. İlk devreyi rakibi karşısında 2-0 mağlup kapatan Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı ikinci devre skora farkını indirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Karşılaşma 4-1 Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı’nın üstünlüğü ile sona erdi.

Kapaklı’nın gençleri Saray’a yenildi: 1-4
Çerkezköy Bakış - Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı sahasında Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı’na 3 golle yenildi.
MAÇ KAPAKLI’DA OYNANDI
Maç önceki gün Kapaklı Sahası’nda oynandı. Saat 11.30’da başlayan karşılaşmanın ilk dakikaları golsüz sona erdi. Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı oyunun bu bölümlerinde rakibi karşısında saha avantajını değerlendirmeye çalışsa da aradığı golü bulamadı.
SARAY ÖNE GEÇTİ
Karşılaşmada ilk gol Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı’ndan geldi. Enis’in attığı golle öne geçen konuk eki moral buldu. Ev sahibi ekip Kapaklıspor bu golle karşılık vermeye çalışsa da istediğini elde edemedi. Son vuruşlarda etkili olamayan Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı sonuca da gidemedi.
KAPAKLISPOR KARŞILIK VEREMEDİ
İlk devrenin ilerleyen bölümlerine Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı’nın üstünlüğü ile girildi. Konuk ekip Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı organize atakta Mete ile golü bularak aradaki skor farkını ikiye çıkardı. Farkın ikiye çıkmasının ardından Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı oyun kontrolünü tamamen eline aldı. Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı oyunun bu bölümlerinde uzun toplarla gol aradı. İlk devrede başka gol olmayınca Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı ilk devreyi 2-0 önde tamamladı.
FARK ÜÇE ÇIKTI
banner287
Maçın ikinci devresine 2-0 mağlup giren Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı ilk olarak aradaki skor farkını bire indirme mücadelesi verdi. Dirençli bir görüntü çizen Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı ikinci devrenin ilk dakikalarında istediği pozisyona giremedi. Skor üstünlüğünün verdiği avantajla üçüncü golü arayan Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı ikinci devrenin ilk dakikalarında farkı üçe çıkardı.
BERKE’DEN JENERİKLİK GOL
Saray Belediyespor atak yönüne doğru orta alanın önünde serbest vuruş kazandı. Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı’nda serbest vuruşu Berke kullandı. Berke’nin yaklaşık 40 metreden vuruşunda rüzgarın da etkisiyle hız kazanan top, filelerle buluştu.
FARK İKİYE İNDİ
Maçın bırakmayan Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı golün ardından farkı ikiye indirme mücadelesi verdi. Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı aradaki skor farkını ikiye indiren golü penaltıdan buldu. Kazanılan penaltı atışını gole çeviren Muhammed skoru 3-1’e getirdi. Bu gol aynı zamanda Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı için moral oldu. İkinci gol için yüklenen Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı özellikle duran toplardan etkili oldu. 55.dakikada kullanılan köşe vuruşunda topa Mücahit yükseldi. Mücahit’in vuruşunda top direkten geri döndü.
KAPAKLISPOR YENİLGİYLE KAPATTI
Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı’nın aradaki skor farkını bire indirmek için geliştirdiği ataklardan sonuca gidemedi. Yine ani Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı’nda Yakup kaleci ile karşı karşıya kaldı. Yakup’un aşırma vuruşunda Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı kalecisi gole izin vermedi. Müsabakanın uzatma dakikalarında Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı bir gol daha bularak farkı yeniden üçe çıkardı. Maç, Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı’nın 4-1’lik mağlubiyetiyle sona erdi. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2015, 17:33

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306