Kapaklıspor’da bayrağı Dükanlı aldı

Kapaklıspor’da kulüp başkanlığına Hasan Dükanlı getirildi.

Kapaklıspor’da bayrağı Dükanlı aldı
Kapaklıspor’un olağan kongresinde mevcut başkan Adem Yavaş’tan bayrağı Hasan Dükanlı aldı. Yeni Başkan Hasan Dükanlı hizmetlerinden dolayı Adem Yavaş’a teşekkür ederek, Kapaklıspor’u en iyi yerlere getirmek için çok çalışacaklarını ifade etti. Kongre sonunda iki başkan birlik ve beraberlik pozu vermeyi de ihmal etmedi.

Kapaklıspor’da kulüp başkanlığına Hasan Dükanlı getirildi.

MECLİS SALONUNDA TOPLANDILAR


Önceki gün saat 14:00’da Kapaklı Belediyesi Meclis Salonunda yapılan kongreye Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kapaklıspor eski Başkanı Adem Yavaş, Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat ve kulüp yöneticileri katıldı.

TRİBÜN PROJESİ HAZIR


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede 2016 yılı tahmini gelir gider hesaplandı. 2016 yılı tahmini gelir giderlerin görüşülmesinin ardından Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı konuştu. Mandalı, mevcut stat için tribün projesinin hazırlandığını kaydetti.  Mandalı, “En geç 2017 yılının sonunda kendi imkanlarımız yada kat karşılığı bir çalışma ile Kapaklıya spor salonu kazandırmak istiyoruz.  Bilindiği üzere kapaklı stadımızda tribün projesi hazırlıyorduk ve bu proje geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Bu projeyi Spor Bakanlığı’na yaptırmayı düşünüyoruz. İnşallah Kapaklı’ya hayırlı olur.” dedi.

banner287
HAYIRLI OLSUN


Başkan İrfan Mandalı konuşmasının devamında ise Karaağaç Mahallesi’nde de stat yapmak istediklerini fakat stat alanında vatandaşa ait mülkiyet olduğunu ifade ederek, kamulaştırma yoluyla sorunun çözülebileceğini söyledi. Mandalı son olarak, “Kapaklısporumuzun bugün kongresini gerçekleştiriyoruz. Yeni başkanımız Hasan Dükanlı’ya hayırlı olsun diyoruz. Adem Yavaş Başkanımıza da bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler Kapaklı Belediyesi olarak tüm kulüplerimizin arkasında durmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

“KAPAKLISPOR’UN KURTULUŞU ALT YAPIDADIR”


Mandalı’nın ardından söz isteyerek konuşan Kapaklıspor mevcut Başkanı Adem Yavaş, konuşmasında kendisine manevi destek veren Mehmet Akman ve Selami Hekimoğlu’na teşekkür etti. Yavaş, yeni başkanlığa seçilen Hasan Dükanlı’ya da hayırlı olsun temennisinde bulunarak, Kapaklıspor’un kurtuluşu ve başarısı için tek yolun altyapı olduğunu vurguladı.

BİRLİK BERABERLİK POZU VERDİLER


Adem Yavaş’ın konuşmasının ardından konuşan yeni Başkan Hasan Dükanlı, Adem Yavaş’tan aldıkları bayrağı en iyi şekilde taşıyacaklarını ifade ederek, gazetecilere birlik ve beraber pozu verdi. Hasan Dükanlı’nın asil listesinde Seçkin Dilsiz, Hüseyin Biyik, Anıl Ayd,ın, Mehmet Aktürk, Selami Hekimoğlu, Kenan Aşer, Şefkat İnce ve Mehmet Akman yer alıyor. Asil Denetim Kurulu listesinde ise Canel Çoban, Metin Arabacı ve Adem Yavaş’ın isimli yer alıyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2016, 17:00

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kapaklıdan Orhan
Kapaklıdan Orhan - 3 yıl Önce

Hasan Kardeşimize hayırlı olsun.

Eski yönetimden daha iyi işler yapacağına inanıyorum.
Ben bir kapaklılı olarak, eski yönetimin neden alt yapıya önem vermediğini çok merak ediyorum. Dışardan dünya kadat topçu alıp, sonrada başarılı olamadık demek çok kolay olsa gerek.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510