Kapaklıspor’da Tokuç dönemi

Kapaklıspor Kulübü’nün olağan genel kurul toplantısında başkanlığa Bilal Tokuç seçilirken, Adem Yavaş başkan yardımcısı, Erol Buz yönetim kurulu üyesi, Yalçın Çevik sekreter, Sedat Yanar ise muhasip olarak görev yapacak.

Kapaklıspor’da Tokuç dönemi
ÇerkezköyBakış - Kapaklıspor Kulübü’nün olağan genel kurul toplantısı yapılarak yeni yönetim belirlendi.
OLAĞAN GENEL KURULA GİDİLDİ
Kapaklı Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda önceki gün saat 14.00’da gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda toplantı yeter sayısı sağlanınca gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Açılış ve yoklamanın ardından saygı duruşunda bulunuldu, akabinde İstiklal Marşı okundu.
SEÇİME TEK LİSTE İLE GİDİLDİ
Gündem maddeleri arasında yer alan gelir-gider bilançosu, denetim kurulu raporu, tahmini gelir-gider yapılan bilgilendirme doğrultusunda oy birliği ile kabul edildi. Seçimlere Bilal Tokuç’un adaylığında tek liste ile gidildi. Tek liste oy birliği ile kabul edildi. Dilek ve temenniler bölümünde Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ile kongreye katılanlar birer konuşma yaptılar. Dilek ve temenniler bölümünün ardından Kapaklıspor Kulübü’nün olağan genel kurul toplantısı sona erdi.

banner287


YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ
Bilal Tokuç’un başkanlığında Erol Buz yönetim kurulu üyesi, Yalçın Çevik sekreter, Sedat Yanar ise muhasip olarak görev yapacak. Kapaklıspor’un yedek yönetim kurulu listesi Seçkin Dilsiz, Ergün Geldi, Hüseyin Bıyık, Kemal Şahin ile Ercan Yılmaz’dan oluşurken denetim kurulu asil üye listesinde Mürsel Türkkan, Tayfun Işık ile Hasan Taşören, denetim kurulu yedek listede ise Yusuf Çetin, Eray Danacı ile Ergün Geldi yer aldı.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2013, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510