banner265

banner579

banner578

Kapaklıspor’un yeni başkanı Çoban oldu

Tekirdağ Süper Amatör Ligi temsilcilerimizden Kapaklıspor’un gerçekleştirilen 31. Olağan Genel Kurulu toplantısında başkanlığa Kapaklı Belediyesinin AK Partili meclis üyesi Nizamettin Çoban seçildi.

Spor 26.05.2019, 14:03 Bakış Haber Merkezi
Kapaklıspor’un yeni başkanı Çoban oldu

Çerkezköy Bakış - Hasan Dükanlı’nın tekrar aday olmadığı kongrede seçime tek liste ile giren ve kazanan Kapaklıspor Kulübü yeni başkanı Nizamettin Çoban, “İnşallah yönetim kurulu üyelerimizle beraber Kapaklıspor’u en iyi yerlerde temsil etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” dedi.

DÜKANLI TEBRİK ETTİ

Yönetim kurulu üye sayısının dokuzdan yediye düşürülmesi oy birliğiyle kabul edilirken gerçekleştirilen seçime tek liste ile giren Kapaklı Belediyesinin AK Partili meclis üyesi Nizamettin Çoban Kapaklıspor Kulübünün yeni başkanı oldu. Dükanlı yeni başkan Çoban’ı tebrik ederek başarılar diledi.

“İNŞALLAH KAPAKLISPOR DAHA GÜZEL YERLERE GELİR”

Yeni başkan Çoban yaptığı ilk açıklamada, “Daha önce başkanlık yapan abilerime teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar Kapaklıspor için ellerinden geleni yaptılar. Bundan sonra inşallah yönetim kurulu üyelerimizle beraber Kapaklıspor’u en iyi yerlerde temsil etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah Kapaklıspor daha güzel yerlere gelir. Kapaklıspor Kapaklı’nın ise herkesin sahip çıkmasını istiyorum.” dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Nizamettin Çoban’ın yönetimi şu isimlerden oluştu: Asil üyeler Nizamettin Çoban, Sami Selvili, Cengiz Vural, Mutlu Canbaz, Kemal Özel, Ulki Ern, Mustafa İkizler. Yedek üyeler, Bahattin Çoban, Ergül Büyükikiz, Nuri Akyay, Eray Danacı, Filiz Kaya, Kenan Özel, Tayfun Aşık

DENETİM KURULU ÜYELERİ

Denetim kurulu asil üyeliğine Güray Danacı, Ertan Mandalı, Şeref Biliş, yedek üyeliğine ise Tamer Çavul, Şaban Demirel ve Hasan Engirli seçildi.

Kaynak: Çerkezköy Bakış
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 31 Mayıs 2020
İmsak 03:38
Güneş 05:34
Öğle 13:13
İkindi 17:11
Akşam 20:42
Yatsı 22:28
banner574
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
17°
kapalı
banner573
banner575
banner576
banner577