Kapaklı’yı İtalya ve Tayland’da temsil edecekler

Kapaklı Değirmenci Spor Kulübü sporcularından Ahmet Şimşek, Elazığ’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda 94 kiloda Türkiye 1.si oldu. Şimşek, Kapaklı’yı ve ülkemizi İtalya’da yapılacak Dünya Şampiyonası’nda temsil edecek.

Çerkezköy bakış
Kapaklı’yı İtalya ve Tayland’da temsil edecekler

Çerkezköy Bakış - Çanakkale’de düzenlenen Minik Yıldız Muay Thai Şampiyonasında 60 kiloda 1.olan Kapaklı Değirmenci Spor Kulübü sporcusu Deniz Mutlucan ise Tayland’da yapılacak Dünya Şampiyonası’nda Kapaklı’yı ve ülkemizi temsil edecek.

TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU
Değirmenci Spor Kulübü Antrenörü Arif Değirmenci yaptığı açıklamada “3-11 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda sporcularımızdan Ahmet Şimşek 94 kiloda Türkiye 1.si olarak ilçemizi ve ülkemizi İtalya’da yapılacak Dünya Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazandı. Sporcularımızdan Beytullah Güllü’de Türkiye 3.sü olma başarısını gösterdi.” dedi.

banner287

TAYLAND’DA YARIŞACAK
10-17 Temmuz tarihleri arasında Çanakkale’de yapılan Minik Yıldız Muay Thai Şampiyonasına’da katıldıklarını belirten Değirmenci “Şampiyonada ilçemizi temsil eden sporcularımızdan Deniz Mutlucan 60 kiloda Türkiye 1.si, Emre Bayram 48 kiloda Türkiye 2.si, Mert Ali Calğın’da Türkiye 3.sü oldu. 1.olan Deniz Mutlucan Tayland’da yapılacak Dünya Şampiyonası’nda ilçemizi ve ülkemizi temsil edecek.” dedi.

MANDALI’YA TEŞEKKÜR ETTİ
Sporcularını kutlayan ve başarılarının devamını dileyen Değirmenci Spor Kulübü Antrenörü Arif Değirmenci “Sporcularımın alınlarından öpüyorum. Ayrıca bizlerin bu şampiyonalara katılması için bizleri her zaman maddi ve manevi olarak destekleyen Kapaklı Belediye Başkanımız saygı değer İrfan Mandalı’ya şahsım, sporcularım ve aileleri adına teşekkür ederim.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2018, 19:38

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306