Kapalı kutu 1911

Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden ve yarın Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasına çıkacak olan 1911 Çerkezköy Doğanspor’da taraftarlar, kadro durumunun ne olduğunu ve takımın karşılaşmaya ne kadar hazır olduğundan bir haber.

Çerkezköy bakış
Kapalı kutu 1911

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden ve sezonu 2. sırada tamamlayan 1911 Çerkezköyspor’da dönemin mevcut yönetimi devam etmeyeceğini belirtmiş ve sancılı bir dönem içerisini girilmişti. Bu süreçte Çerkezköy Doğanspor ile birleşme gündeme gelmiş, bu birleşme bir süre askıya alındıktan sonra yeniden gündeme getirilmiş ve birleşme gerçekleştirilmişti. Kulübün adı 1911 Çerkezköy Doğanspor olarak değiştirilmiş ve Aktaş Güler, kulüp başkanı olarak seçilmişti.

banner287
Bu sürece kadar herhangi bir transfer girişimini kamuoyuyla paylaşmayan 1911 Çerkezköy Doğanspor, TFF’nin yeni düzenlemesi ile Ziraat Türkiye Kupası’na katılmaya da hak kazandı. Sonrasında ise 1911 kulübünden sadece 2 oyuncu ile anlaşıldığı bilgisi paylaşılırken, kalan sürede hiçbir bilginin paylaşılmaması taraftarları meraka sürükledi. Taraftarlar, “Bu takım Ziraat Türkiye Kupası gibi bir fırsat yakaladı. Fakat, hiçbir bilgi verilmiyor. Bu takım maça çıkabilecek mi? Transfer yapıldı mı? Yapıldıysa kim bu isimler, neden açıklanmıyor? Çalışmalara başlandı mı? Hiçbir konu hakkında bizlere açık bilgiler verilmiyor. Saklanılacak bir şey mi var?” diyerek yönetime tepkilerini gösterdi.

Öte yandan 1911 Çerkezköy Doğanspor, Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş ile yarın saat 16.30’da deplasmanda karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı Özgür Sevinç yönetecek.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 17:50

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306