Karaağaç Gençlik şampiyona konuk olacak

2.Amatör Küme B Grubu’nda sezon yarın oynanan 3 karşılaşmanın ardından tamamlanacak. İlçemiz temsilcisi Karaağaç Gençlikspor deplasmanda şampiyon Sultanköy Belediyespor’a konuk olacak. Sultanköy Sentetik Saha’da yarın oynanacak olan karşılaşma saat 17.00’da başlayacak.

Karaağaç Gençlik şampiyona konuk olacak
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Karaağaç Gençlikspor sezonun son hafta karşılaşmasında Sultanköy Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.
KÜÇÜKYONCALI ÇIKMAYACAK
2.Amatör Küme B Grubu’nda sezon yarın oynanacak 3 karşılaşmanın ardından tamamlanacak. Aşağısevindiklispor’un maç yapmayan bay tamamlayacağı haftayı Küçükyoncalıspor’un maça çıkmayacak olmasından Çukuryurtspor hükmen galibiyetle tamamlayacak.
MAÇ SULTANKÖY’DE OYNANACAK
Ligde mücadele veren tek temsilcimiz Karaağaç Gençlikspor ligin son hafta karşılaşmasında Sultanköy Belediyespor ile karşılaşacak. Sultanköy Sentetik Saha’da yarın oynanacak olan karşılaşma saat 17.00’da başlayacak. Geride kalan 15 haftada 15 galibiyet elde ederek oldukça başarılı bir grafik çizen Sultanköy Belediyespor saha ve taraftarı önünde Karaağaç Gençlikspor karşısında mutlak favori gösteriliyor.
“TOPARLANAMADIK’’
Karaağaç Gençlikspor Kulübü Başkanı Cihangir Yıldız, zor şartlar altında ligde mücadele verdiklerini ifade ederek ‘’lige üst sıraları hedefleyerek başladık. Ancak rakiplerimiz karşısında istediğimiz mücadeleleri sahaya yansıtamadık. Kırmızı kart cezaları da başarısız sonuçlara eklenince bir türlü toparlanamadık. Aldığımız üst üste mağlubiyetlerle ligin alt sıralarında kaldık’’ dedi.  
banner287
“ÇIKIP OYNUMUZU OYNAYACAĞIZ’’

Cihangir Yıldız, Sultanköy Belediyespor karşısında zorlu bir mücadeleye çıkacaklarını ifade ederek ‘’ligin ilk devresinde Karaağaç’ta oynadığımız karşılaşmadan farklı mağlup ayrıldık. Yine zorlu bir mücadeleye çıkacağız. Karşılaşma bizler için prestij anlamı taşısa da rakibimiz açısından büyük önem taşıyor. Bizler, çıkıp 90 dakikayı tamamlayacağız. Elimizden geleni yaparak sezonu tamamlamak istiyoruz’’ diye konuştu. Ligin ilk devresinde Karaağaç Sahası’nda oynanan karşılaşmadan Sultanköy Belediyespor 11-1’lik üstünlükle ayrılmıştı.
 PAŞAALAN YENİÇİFTLİK’İ AĞIRLAYACAK
Haftanın bir diğer karşılaşmasında Paşaalanspor ile Yeniçiftlik Belediyespor karşı karşıya gelecek. Ahmet Taner Kışlalı Sahası’nda yarın oynanacak olan karşılaşma saat 17.00’da başlayacak. Paşaalanspor geçtiğimiz hafta Aşağısevindiklispor’a 5-4 mağlup olurken, Yeniçiftlik Belediyespor ise Küçükyoncalıspor karşısından hükmen galibiyetle ayrılmıştı. Ligin ilk devresinde oynanan karşılaşmadan Yeniçiftlik Belediyespor 9-3’lük galibiyetle ayrılmıştı.
BARBAROSSPOR YILDIZ GENÇLİK İLE KARŞILAŞACAK
Tekirdağ 13 Kasım Stadı’nda yarın saat 15.00’da başlayacak olan karşılaşmada Barbarosspor ile Yıldız Gençlikspor karşı karşıya gelecek. Barbarosspor geçtiğimiz haftayı maç yapmadan bay geçerken, Yıldız Gençlikspor ise Karaağaç Gençlikspor karşısından hükmen galibiyetle geçmişti. Ligin ilk devresinde oynanan karşılaşmadan ise Yıldız Gençlikspor 3-2 üstünlükle ayrılmıştı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510