Karaağaç’ın yeni başkanı Güner oldu

Tekirdağ 2. Amatör Liginde mücadele eden Karaağaçspor takımının başkanı Onur Karahanlılar’ın görevi bırakmasının ardından takımın yeni başkanı Eray Güner oldu.

Karaağaç’ın yeni başkanı Güner oldu

Çerkezköy Bakış - 2018 – 2019 Tekirdağ 2. Amatör Ligini ikinci sırada tamamlayan Karaağaçspor’un yeni başkanı Kapaklı Belediye meclis üyesi ve AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eray Güner oldu.

“KAPAKLI VE KARAAĞACIMIZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN”

banner287
Başkan olmasının ardından kısa bir açıklama yapan Güner, “Karaağaç Spor Kulübü Başkanlığını şahsıma layık gördükleri için teşekkür ederim. Önceki Dönem Spor Kulübü Başkanımız Onur Karahanlılar’a ve emeği geçen tüm yönetim kurulu, taraftar ve sponsorlarımıza da emekleri İçin ayrıca teşekkür ederim. Kapaklı ve Karaağacımız için hayırlısı olsun.” dedi.

GÖREV DAĞILIMI VE YENİ YÖNETİM

2. Amatör Liginde mücadele eden Karaağaçspor takımının başkanlık görevine Eray Güner, ikinci başkanlık görevine ise Rafik Bingöl getirildi. Başkan yardımcıları ise Tayfun Alboga, Rasim Savtekin isimlerinden oluştu. Saymanlık görevine Ali Öztürk, Genel Sekreterlik görevine ise Mehmet Gencay getirildi. Futbol Şube Sorumlusu Hulusi Aydın olurken, Altyapı sorumlusu Vedat Doğan oldu. Federasyon delegesi olarak da Eray Güner, Rafik Bingöl ve Ali Öztürk seçildi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510