Katılım parası son dakikada yatırıldı

1911 Çerkezköyspor, Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) katılmak için gerekli olan katılım parasını son gün yatırdı ve takım BAL’a veda etmedi.

Katılım parası son dakikada yatırıldı

Çerkezköy Bakış - Son ana kadar Bölgesel Amatör Lig’e katılıp katılmayacağı belli olamayan 1911, lige katılım parasını son gün yatırdı. Kulüpten yapılan açıklamada, “Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'e katılım payı kulüp başkanımız Kazım Asbaş tarafından yatırılmıştır. 1911 Çerkezköy Spor Kulübü başkanı Kazım Asbaş: ‘Kentimizin güzide futbol kulüplerinden olan 1911 Spor Kulübü’nün ligin dışında kalmasını istemedik. O yüzden katılım payını yatırdık, 1911 bu sezon BAL’da mücadele edecek” dedi.

banner287
ASBAŞ DEVAM EDECEK Mİ?

Kazım Asbaş’ın, BAL’a katılım parasını yatırmasının ardından kamuoyunda Başkan Asbaş’ın devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile spor içerisinde olmayacağını söyleyen Abaş’ın, takımın BAL’dan düşmemesi ve son ana kadar herhangi bir başkan veya satış işleminin gerçekleşmesi adına ve Çerkezköy’ün takımının BAL’da kalmasını istediğinden dolayı ligde kalmasını istediği için katılım bedelini yatırdığı iddia edildi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat kandemır
Murat kandemır - 1 ay Önce

Ben olsam etmem bu kadar zorluktan yokluktan sonra

Zozo
Zozo - 1 ay Önce

Helal olsun başkanım. Bu belediyeye yakışırdı amma neyse. Mangala kül birakmayanlara ithaf olunur.. Saygılar sunuyorum.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510