Kıroğlu Türkiye Şampiyonu oldu

Sakarya’da düzenlenen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’na Tekirdağ’ı temsilen katılan Türk Tekstil Vakfı METEM Tekstil Teknolojileri Alan Şefi Murat Kıroğlu, 35-39 Yaş Veteranlar Kata dalında Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya kazandı.

Kıroğlu Türkiye Şampiyonu oldu
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Türk Tekstil Vakfı METEM Tekstil Teknolojileri Alan Şefi Murat Kıroğlu, Türkiye Şampiyonu oldu.
“ŞAMPİYON OLDU’’
24 Ocak tarihinde Sakarya Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda başlayan ve 40 bölgeden 323 sporcunun katıldığı Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’na Tekirdağ’ı temsilen katılan Murat Kıroğlu, 35-39 Yaş Veteranlar Kata dalında Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.
“KAZANDIĞIM ALTIN MADALYADAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM’’
Dünya Shotokan Karate Federasyonu’nun 5-7 Nisan 2013 tarihinde düzenleyeceği Dünya Şampiyonası’na katılacağını belirten Türk Tekstil Vakfı METEM Tekstil Teknolojileri Alan Şefi Murat Kıroğlu “Bu önemli turnuvadan önce ilk olarak Türkiye Şampiyonası’na katılıp hangi aşamada olduğumu görmek istedim. Kazandığım altın madalyadan dolayı çok mutluyum” dedi.
banner287
DÜNYA ŞAMPİYONASINDA ÜLKEMİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUM
Elde ettiği derecenin kendisi için son derece önemli olduğunu kaydeden Kıroğlu, “hazırlık antrenmanlarıma devam edip performansımı arttırmayı hedefliyorum. Yapılacak Dünya Şampiyonası’na katılıp Tekirdağ’ı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Karate sporunda elde ettiğim başarılar sonucu bölgeye sağladığım desteği yetkili mercilerden de bekliyorum” şeklinde konuştu. Murat Kıroğlu,  8-9 Aralık tarihlerinde düzenlenen, yurtdışından da olmak üzere toplam 700 sporcunun katıldığı Uluslar arası Trabzon Of Karate Şampiyonası’nda 1 altın, bir gümüş ve iki bronz madalya elde etmişti.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2013, 08:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
sezgin çakır
sezgin çakır - 6 yıl Önce

murat abi kutluyorum inşallah daha büyük başarılara imza atarsın

Murat KIROĞLU
Murat KIROĞLU - 6 yıl Önce

çok teşekkür ederim sezgin kardeşim önümüzde dünya şampiyonası var dualarınız eksik etmeyin yeter..:)

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306