Kızılpınar, başarmaya ‘İnan’dı

Tekirdağ 1.Amatör Lig’de mücadele eden Kızılpınarspor, geçtiğimiz sezon teknik direktörlüğünü yapan İsmail İnan ile yeniden anlaştı. Kızılpınarspor, Teknik Direktör İnan ile birlikte yeniden üst lig hedefi ile yola çıkacak.

Kızılpınar, başarmaya ‘İnan’dı

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ 1. Amatör Ligi’nde mücadele eden Kızılpınarspor, geçtiğimiz sezon teknik direktörlüğünü yapan İsmail İnan ile anlaştı. Geçtiğimiz sezon ligi şampiyon olarak tamamlayan Kızılpınarspor, bir üst lige çıkmak için oynadığı Play Off grubunda şanssız bir şekilde elenmişti.

 “YÖNETİMİN BANA KARŞI OLAN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIM”

Yeniden anlaşması ile ilgili açıklamalarda bulunan İsmail İnan, “Geçen sezon hedeflerim doğrultusunda yola çıktığım, ekmeğini yediğim güzel bir şampiyonluk yaşadığım Kızılpınarspor ile tekrar anlaşmak benim için mutluluk verici. Burada aile olduk diyebilirim. Gerek başkanımız Birol Öztürk ve yöneticimiz Okan Bitmez ile birlikte güzel işler başardık. Sağ olsunlar bana güvendiler. Ben de bu güveni hissettiğim için 1 yıl daha kulüple anlaşma imzaladım. Bu sezon belki de en zorlu lig olacak diye düşünüyorum. İç transferde ve dış transferde gerekli raporu yönetime ilettim, onlar da ellerindeki imkanlarla birlikte transferleri gerçekleştirmeye başladılar. Geçen sezon yaptığımız hatalardan da ders çıkararak sezona güzel giriş yapmak istiyoruz. Lig ne kadar zor olursa olsun savaşçı ve kazanma hırsı olan biriyim, elimden gelenin de en iyisini yapmaya devam edeceğim ve yönetimin bana karşı olan güvenini boşa çıkarmayacağım.” dedi.

banner287

4 İSİM KADROYA DAHİL EDİLDİ

Teknik Direktör İsmail İnan ile birlikte takım kadrosuna İlker Karaş, Kemalettin Analp, Erkan Patan ve Barış Cihangir ile anlaştığını da duyurdu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510