Kızılpınarspor’da transfer harekatı başladı

Kızılpınarspor, transfer dönemini açtı. İlk önce Teknik Direktör İsmail İnan ile anlaşan Kızılpınarspor, sonrasında Ferhat Şenel ve Bahadır Sava ile anlaştığını duyurdu.

Çerkezköy Bakış
Kızılpınarspor’da transfer harekatı başladı

Çerkezköy Bakış - Kulüpten yapılan açıklamada: “Hedef koyduğumuz Süper Amatör Lig için genç teknik adam İsmail İnan ile anlaşmış bulunuyoruz. Hocamıza hoş geldin diyor ve başarılardiliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

“MAHCUP ETMEMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

banner287
İmza töreninin ardından açıklamalarda bulunan Teknik Direktör İsmail İnan, “Birol başkanım bana ilk teklif sunduğunda önce Kızılpınarspor için ne yapılabilir bunu konuştuk. Kendisi hedef koyduklarını, iyi bir oluşum içine girdiklerini aktardı. Ben de kısa sürede bir çalışma yapıp kendisiyle görüştüm, ortak noktada buluşup anlaşmamızı imzaladım. İnşallah bana inanan, güvenen kulüp başkanımı ve yönetim kurulunu mahcup etmemek için çok çalışacağız. Yönetimden istediğim birkaç transfer vardı. Bunlardan birkaç tanesi bitti diyebilirim zaten bu futbolcular da sizlerin ve futbol camiasının yakından tanığı isimler. Birkaç isimde bugün, yarın bitecek başkanımız sağ olsun hedef için isteklerimizi anında gerçekleştiriyor. Amacımız: iddialı, karakterli, çalışkan, hedefe yürüyecek bir takım kurmak inşallah bunu da el birliği ile başaracağız.” dedi.
 

TRANSFERLER TANITILDI

Gelir gelmez işe koyulan İsmail İnan’ın raporları doğrultusunda transfer harekatı da başladı ve iki isimle anlaşıldı. Kulüp, Ferhat Şenel ve kendi alt yapısında yetişen 1.Amatör ve Süper Amatör Liglerinde de forma giyen Bahadır Sava ile anlaştığını duyurdu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306