Kurtuluş için koşacaklar

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 92’inci ve Çerkezköy’ün kurtuluşunun 93. Yılı etkinlikleri kapsamında Çerkezköy Belediyesi tarafından Kurtuluş Koşusu düzenlenecek.

Kurtuluş için koşacaklar
Çerkezköy Bakış - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 92’inci ve Çerkezköy’ün kurtuluşunun 93. Yılı etkinlikleri kapsamında Çerkezköy Belediyesi tarafından Kurtuluş Koşusu düzenlenecek.
TÜM ÇERKEZKÖYLÜLERİ DAVET ETTİ
Bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan etkinlik bugün saat 10.00’da Çerkezköy Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilecek. Etkinlikle ilgili bilgi veren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Belediyemiz tarafından 28 Ekim Çarşamba günü saat 10:00'da Belediye Meydanımızda ‘2. Kurtuluş Koşusu’ gerçekleşecek. 2. Kurtuluş Koşusu’na kayıt yaptıran vatandaşlarımızın saat 9:00'da Belediye Meydanında hazır olmaları gerekiyor” dedi. Akay, Kurtuluş Koşusunu izlemeye tüm Çerkezköylüleri davet etti.
banner287
GEÇTİĞİMİZ YILI İLKİ DÜZENLENMİŞTİ
Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen koşuda Genç Kızlarda birinci Aycan İnik, ikinci Didem Girgin ve üçüncü Rabiya Başer olurken, Genç Erkeklerde ise birinci Yakup Demirci, ikinci Onur Altun ve üçüncülüğü de Suat Yazıcı elde etmişti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 16:51

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306