Liselerarası basketbol ile voleybol turnuvası başladı

Çerkezköy Kaymakamlığı tarafından düzenlenen liselerarası voleybol ile basketbol şampiyonası önceki gün itibariyle başladı. Özel Gülerçin Koleji Spor Salonu’nda oynanan ilk gün maçları çekişmeli geçerken turnuva 17 Mayıs tarihinde sona erecek.

Liselerarası basketbol ile voleybol turnuvası başladı
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Kaymakamlığı tarafından düzenlenen liselerarası voleybol ve basketbol şampiyonası önceki gün itibariyle başladı.
ŞAMPİYONA BAŞLADI
Turnuvaya erkek basketbol kategorisinde Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi, Kapaklı Çok Programlı Lisesi, Halit Narin Endüstri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Pakize Narin Anadolu Lisesi katıldı.  Bayan voleybol kategorisinde ise iki grupta mücadele ediliyor. A Grubu’nda Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi,  Türk Tekstil Vakfı Mesleki Teknik Eğitim Merkezi ve Kızılpınar Anadolu Lisesi yer alırken, B Grubu’nda ise Kapaklı Çok Programlı Lisesi, Pakize Narin Anadolu Lisesi, Hacı Fahri Zümbül Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile Veliköy Çok Programlı Lisesi yer alıyor.
BASKETBOLDA İLK İKİ GÜN SONUÇLARI
banner287
Erkek basketbol kategorisinde ilk gün Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi ile Halit Narin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi karşı karşıya geldi. Mücadeleden Halit Narin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 59-49 üstünlükle ayrıldı. Bir sonraki karşılaşmada Kapaklı Çok Programlı Lisesi ile Çerkezköy Sanayi ve Ticaret Odası Lisesi karşı karşıya geldi. Müsabakada maç boyunca üstün olan taraf olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi, Kapaklı Çok Programlı Lisesi’ni 100-30 mağlup etti. Dün oynanan maçta Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi, Hacı Fahri Zümbül Lisesi’ni 98-57 mağlup etti. Bir sonraki maçta Kapaklı Çok Programlı Lisesi ile Pakize Narin Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Pakize Narin Anadolu Lisesi karşılaşmadan 62-40’lık üstünlükle ayrıldı.
VOLEYBOLDA İLK GÜN SONUÇLARI
Bayan voleybol kategorisinde ise ilk gün Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi ile Kızılpınar Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi karşılaşmadan 2-0 üstünlükle ayrıldı. Günün bir diğer karşılaşmasında Kapaklı Çok Programlı Lisesi ile Veliköy Çok Programlı Lisesi karşı karşıya geldi. Karşılaşmada rakibi karşısında etkili bir oyun sergileyen Kapaklı Çok Programlı Lisesi sonuca 2-0’la gitti.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510