Madalya mücadelesi veriyorlar

Taekwondo Federasyonu Başkanlığının 2016 yılı faaliyet programında yer alan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası Muğla’nın Marmaris ilçesinde düzenleniyor. Çerkezköy Güzel Spor Kulübü’nden 5 sporcu madalya mücadelesi için mücadele veriyor.

Madalya mücadelesi veriyorlar
Çerkezköy Bakış - Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası Muğla-Marmaris’te düzenleniyor.

GÜZEL SPOR KULÜBÜ’NDEN 5 SPORCU KATILIYOR

Şampiyonaya Çerkezköy Güzel Spor Kulübü’nden 5 sporcu katılıyor. Senanur Kepenek 29 kiloda, Kübra Kepenek 41 kiloda, Meryem Akgün 44 kiloda, İlkay Sarıkaya 37 kiloda, Emincan Basarak ise 33 kiloda madalya mücadelesi verecek.
banner287

“EN İYİSİ İÇİN MÜCADELE VERECEĞİZ”

Çerkezköy Güzel Spor Kulübü Antrenörü Bilal Güzel, sporculara şampiyona için katkı sağlayan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile iş adamlarından Açılım Ticaret’in sahibi Murat Bakıral’a teşekkür ederek “En iyi sonuçları alarak hem ilçemizi hem de ilimizi temsil etmek istiyoruz. Sporcularım bu anlamda ellerlinden gelenin en iyisini yapacaklardır” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 20:26

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Vargül
Mustafa Vargül - 3 yıl Önce

Ne kadar yalaka medya bu sadece güzel spor kulübümüz mü gitti şampiyon spor kulübü de orada ve birtane şampiyonlukları oldu bilin istedim habercısınızya yalakalığa gerek yok tarafsız olun tarafsız

Hasan
Hasan @Mustafa Vargül - 3 yıl Önce

Kananız sadece yalakalığa çalıştığı için herşeye o açıdan bakıyorsunuz. Diğer gazetd şampiyonun haberi var bu gazetede güzelin. Kendiniz yalakasınız ya başkasınıda öyle sanmayın. Çağırın gazetecileri bilgi verin yayınlasınlar.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510