Malkoç: Gönülden inanıyorum

Çerkezköy Sağır ve Dilsizler Derneği’nin iki üyesi 30 Nisan’da Mersin’de düzenlenecek olan İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonasına katılacak. Dernek Başkanı Koray Malkoç, yarışmacılara yardımcı olması adına teknik direktör İsmail İnan ile anlaştıklarını belirterek, arkadaşlarının yarışmadan derece ile döneceklerine gönülden inandığını belirtti.

Malkoç: Gönülden inanıyorum

Çerkezköy Bakış - 30 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında Mersin’de düzenlenecek olan İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonasına, Çerkezköy Sağır ve Dilsizler Derneği’nin iki üyesi de katılacak ve atletizm dalında mücadele verecek. Yarışacaklara ve antrenör olarak anlaştıkları İsmail İnan’a başarılar dileyen  Çerkezköy Sağır ve Dilsizler Derneği Başkanı Koray Malkoç, “30 Nisan’da Mersin’de yapılacak olan İşitme engelliler Türkiye Şampiyonasına katılacağız Judo , taekwondo , atletizm , güreş , badminton  ve tenis kategorilerinde yarışma yapılacak, biz de sağır ve dilsizler derneği olarak katılma kararı aldık. Atletizm dalında sporcularımızı hazırlaması için bölgemizin ve ilçemizin genç ve başarılı teknik direktörü İsmail İnan ile anlaştık hocamızda sağ olsun bizleri kırmadı ve teklifimizi kabul etti yarışmaya 2 arkadaşımızı göndereceğiz Türkiye Şampiyonasında 2 arkadaşımızın da derece elde edeceğinden şüphemiz yok hocamıza ve yarışmacılarımıza gönülden inanıyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

banner287
“İNŞALLAH İYİ BİR DERECE ELDE EDECEĞİZ”

1.Amatör Lig’de Kızılpınarspor’un Teknik Direktörlük görevini üstlenen ve şu anda da Göztepe Çerkezköy Futbol Okulları Temsilciliğini de elinde bulunduran İsmail İnan, “Konu hakkında Koray başkanım görüşmek istedi böyle bir teklif tabi ki de gurur verici bende yarışmaya katılacak olan sporcular için seve seve böyle bir teklifi kabul ettim. Amacım bir antrenör olarak Çerkezköy’ümüze Tekirdağ’ımıza ve Türkiye’mize en iyi hizmeti vermek. Hayırlısı olsun, inşallah iyi bir derece elde edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510