Masa Tenisi takımından Başkan Akay’a ziyaret

Edirne’de yapılan Trakya Şampiyonası’nda başarılı dereceler elde eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Takımı sporcuları Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

Masa Tenisi takımından Başkan Akay’a ziyaret

Çerkezköy Bakış - Trakya Masa Tenisi Şampiyonası’nda Küçükler, Minikler ve Yıldızlar kategorilerinde madalya ve kupalara ambargo koyan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Takımı Antrenörleri İbrahim Sevinç ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

TEŞEKKÜR ETTİ

banner287
Edirne’deki şampiyonada ferdi bütün kategorilerde Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Takımı sporcularının madalya ve kupa kazandığını belirten Masa Tenisi Antrenörü İbrahim Coşkun, Masa Tenisi Takımı’na katkı ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür etti.

DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMANIZI DİLİYORUM

Masa Tenisi Takımı’nın başarılarından dolayı çok mutlu olduğunu ve elde edilen derece ve kupaların memnuniyet verici olduğunu belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Başarılarınız bizleri ziyadesi ile mutlu etti ve göğsümüzü kabarttı. İnşallah önümüzdeki günlerde daha büyük başarılara imza atarsınız. Sizleri ve Antrenörünüz İbrahim Sevinç hocamızı tebrik ediyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 15:03

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510