Masa tenisi takımından büyük başarı

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı sporcuları, Tekirdağ Kulüpler Genç Yıldız Kız Erkek Ferdi İl 1.’liği Turnuvasında kürsüdeki yerini aldı.

Masa tenisi takımından büyük başarı

Çerkezköy Bakış - Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi İbrahim Sevinç, “Çerkezköy Belediyesi Masa Tenisi Takımı sporcuları elde ettikleri başarılarla bir kez daha kentimizin gurur kaynağı oldu. Sporcularımı kutluyor, bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 
SEÇMELERE GİTMEYE HAK KAZANDILAR

banner287
İbrahim Sevinç, dereceye giren sporcuların 12 – 13 Ekim tarihlerinde Kocaeli’nde yapılacak olan Türkiye Milli Takım seçmelerine gitmeye hak kazandığını ifade etti. Turnuvada Genç Erkekler kategorisinde kulüp sporcularından Mehmet Danyal birinci, Yunus Emre Mert ikinci ve Kaan Ali Durmuş üçüncü olurken; Genç Kızlar kategorisinde ise Buse Fidan birinci, Sudenaz Harsa ikinci ve Sıla Güntekin de üçüncü oldu.  
Yıldız Erkekler kategorisinde kulüp sporcularından Kaan Ali Durmuş birinci, Fatih Özgenç ikinci olurken; Yıldız Kızlar kategorisinde ise Buse Fidan birinci, Sıla Güntekin de ikinci oldu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510