Masa tenisinde Türkiye 2.’si oldular

Çerkezköy Belediyesi Masa Tenisi takımı, Türkiye Masa Tenisi 3. Lig’e Yükselme Terfi Ligi müsabakalarında Türkiye 2.’si oldu.

Masa tenisinde Türkiye 2.’si oldular

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Masa Tenisi takımının 29 Ekim Spor Kompleksi’ndeki antrenmanını ziyaret eden Belediye Başkanı Vahap Akay, masa tenisi takımını tebrik etti.

3.LİGE YÜKSELDİ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Masa Tenisi takımının 20-22 Haziran tarihleri arasında Tokat Ali Yücel Spor Salonu’nda yapılan Türkiye Masa Tenisi 3. Lig’e Yükselme Terfi Ligi müsabakalarında Türkiye 2.’si olduğunu belirten antrenör İbrahim Sevinç, “Turnuvaya 30 erkek 14 bayan takım katıldı. Sporcularımız büyük bir başarı göstererek güçlü rakiplerini geride bırakıp Türkiye 2.’si oldular. Böylece Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Masa Tenisi takımı tarihinde ilk defa 3. Lig’e yükseldi” dedi.

“DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAKLARINA GÖNÜLDEN İNANIYORUM”

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı antrenörü İbrahim Sevinç ve sporcularını tebrik eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çocuklarımız çok büyük bir başarıya imza attılar ve Türkiye 2.’si olarak tüm Çerkezköy’e büyük bir gurur yaşattılar. Kendilerini tebrik ediyor, bundan sonraki süreçte daha büyük başarılara imza atacaklarına gönülden inanıyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Akay, ziyaret sırasında masa tenisi de oynadığı sporculara eğitim ve spor hayatlarında başarılar diledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510