Penaltı turnuvası düzenlenecek

Çerkezköy Kent Konseyi Spor Çalışma Grubu, geniş katılımlı bir penaltı turnuvası düzenleyecek.

Penaltı turnuvası düzenlenecek

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz günlerde meclis başkanları ve çalışma gruplarını oluşturan Çerkezköy Kent Konseyi faaliyetlerine devam ediyor. Spor çalışma grubu da geniş katılımlı bir penaltı turnuvası düzenleyecek. 

BAŞKANLAR KABUL ETTİ

AK Parti, MHP ve CHP İlçe Başkanlarının teklifi kabul ettiğini belirten Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Tuncay Üstünol, “Mahalleler ve kurumlar arası bir penaltı turnuvası düzenleyeceğiz. Takımlar en az 7, en fazla 11 kişi olacak. Başkanlar takımının da bu turnada yer almasını istiyoruz. AK Parti, MHP ve CHP İlçe Başkanları bu teklifimizi kabul etti. Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı da çağıracağız. Kendisinin de kabul eder umarım. Muhtarlar takımı da olacak. Kent Park’ta belirlediğimiz bir iki yer var orada gerçekleştireceğiz turnuvamızı. Toplamda 16 takım olacak. Bu turnuvada asıl amacımız kenetlenme ortamı oluşturmak, eğlenceli vakit geçirip, sosyal aktivitelere katkı sağlamak” dedi.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 18:08

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
İşçi
İşçi - 3 hafta Önce

Tencere kaynasın maymun oynasın dayamışşınız sırtınızı devlete hop penaltı turnuvası fakir fukarayı soran yok dolmuşa zam elk doğalgaz suya temel gıdaya zam vatandaş hep kaleci hepte gooool yiyor nasıl olcak bu iş

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510