PNAL’den çifte zafer

Çerkezköy Pakize Narin Anadolu Lisesi (PNAL), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinliklerden zaferlerle ayrıldı. Kız voleybol ve Erkek Basketbol takımları şampiyonluklarını ilan etti.

PNAL’den çifte zafer

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında düzenlenen turnuvaların çoğundan kupayla ayrılan Pakize Narin Anadolu Lisesi, bıraktığı yerden devam ediyor. 2018 – 2019 eğitim öğretim yılının açılması ile birlikte Pakize Narin de şampiyonluklarına kaldığı yerden devam etmeye başladı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenen Kız Voleybol turnuvasında PNAL öğrencileri, finalde karşılaştığı Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi’ni mağlup ederek şampiyonluğa uzandı.

banner287
NAMAĞLUP ŞAMPİYON OLDULAR

Yine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenen Erkekler Basketbol turnuvasında da Pakize Narin Anadolu Lisesi’nin öğrencileri, namağlup olarak geldikleri final karşılaşmasında Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’ni mağlup ederek şampiyonluğa uzandı. 
Bu şampiyonlukların yaşanmasında okul öğretmenleri Mehmet Göğebakan ve Burhan Öztürk’ün de büyük katkısı oldu. Şampiyonlar, kupalarına 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında kavuşacak.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510