Potanın Perileri ilk sınavlarına çıkıyor

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, yarın saat 14.00’da Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde ilk maçlarına çıkacak olan Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı’nı Eskişehir’e uğurlayarak başarılar diledi.

Potanın Perileri ilk sınavlarına çıkıyor

banner287
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı’nın 17 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’da 2018 - 2019 sezonu Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi ilk maçına çıkacağını ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Takımımız yarın saat 14.00’da Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi ekiplerinden Eskişehir AR-GE Kadın Basketbol Takımı ile karşı karşıya gelecek. Biz sporcularımızın ellerinden geleni yaparak başarılı olacaklarına, kentimizi başarıyla temsil edeceklerine yürekten inanıyoruz. Bu vesile ile kızlarıma başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Belediye Başkanı Vahap Akay daha sonra Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Nedim Yılancı, Kadın Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ercan Çete, teknik heyet ve sporcularla Belediye Hizmet Binası önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Akay’a spora verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Kadın Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ercan Çete, “Ligdeki ilk maçımızdan zaferle ayrılmak ve Eskişehir’den galibiyetle dönmek istiyoruz” diye konuştu. 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306