Potanın Perilerinden Akay’a ziyaret

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımız, altyapı sporcuları ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Potanın Perilerinden Akay’a ziyaret

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ercan Çete, Takım Menajeri Arif Karaavcı, Bilgi İşlem Sorumlusu Emre Erdem, Takım Antrenörü Engin Çaylak, KBBL Takımı, U12, U14, U16 ve U18 sporcuları ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Altyapı sporcularının her geçen gün kendilerini daha da geliştirdiklerini kaydeden Ercan Çete, “U16 ve U18 Takımlarımızı Türkiye Şampiyonalarına gönderdik. U18 Takımımız Türkiye 9’uncusu olarak bize büyük bir gurur yaşattı” dedi.

“GELECEK NESİLLERİ BİRLİKTE YETİŞTİRİYORUZ”

banner287
Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımının bu yıl Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde altyapı sporcuları ile yoluna devam edeceğini sözlerine ekleyen Baş Antrenör Ercan Çete, “Belediye Başkanımız Vahap Akay’a spora ve sporculara verdiği desteklerden dolayı teşekkür etmek istedik. Gelecek nesilleri birlikte yetiştiriyoruz. Çerkezköy Belediyesi’nin de destekleri ile çocuklarımızın çok daha büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyoruz” diye konuştu.

“SPORA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, sporcularla tek tek tanışarak sohbet etti. Başkanı Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak gerek bireysel gerekse takım sporlarına ve sporcularımıza destek olmaya devam edeceğiz. Gençlerimizin çok daha büyük başarılara imza atacaklarına biz de gönülden inanıyoruz. Onların başarıları ile gurur duyuyor, mutlu oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510