Sahada engel tanımadılar

Müjgan Serkan Karagöz İlköğretim ve İş Okulu öğrencileri ile Çerkezköy’de görev yapan basın mensupları halı sahada bir araya geldi. Müjgan Serkan Karagöz İlköğretim ve İş Okulu öğrencileri, basın mensuplarını 5-3 mağlup etmeyi başarırken maç sonunda da galibiyetin haklı gurunu yaşadılar.

Sahada engel tanımadılar
ÇerkezköyBakış - Müjgan Serkan Karagöz İlköğretim ve İş Okulu öğrencilerinden oluşan futbol takımı Çerkezköy’de görev yapan basın mensupları ile bir gösteri maçı yaptı.
SAHADA ENGEL TANIMADILAR
Çerkezköy Belediyesi Spor Kompleksi bünyesindeki halı sahada yapılan maçı engelli öğrenciler 5-3 kazanırken, oynadıkları futbol ve gösterdikleri azimle de izleyenlerden büyük alkış aldı. Maç sonunda sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, galibiyetin haklı gururunu yaşarken, maç sonunda ise Okul İdarecileri, basın mensupları ve vatandaşlarla birlikte baklava yediler. Maçı, Okul Müdürü Rızvan Öztürk, Hayırsever Serkan-Müjgan Karagöz çifti, Okul Öğretmenleri, öğrenciler ve vatandaşlar büyük bir ilgiyle takip ederken, Serkan Karagöz ile Okul Müdürü Rızvan Öztürk de bir ara maça dahil oldu.


banner287

BU SADECE BİR FUTBOL MAÇI DEĞİL
Engelli çocukları toplumla kaynaştırma ve kendilerine olan güveni arttırma adına böyle bir organizasyon düzenlediklerini dile getiren Serkan Karagöz, “Burada yapılan sadece bir futbol maçı değil. Çocuklarımızın kendilerini daha iyi hissetmesi ve özgüven kazanması bizler açısından büyük önem taşıyor. Onların kendilerini iyi hissetmesi ve mutlu olması bizim için büyük sevinç kaynağı. Bunu da burada gördük. Düzenlediğimiz etkinlikte basın mensupları da bizleri kırmadı ve bu gösteriye dahil oldu. Vatandaşlarımızla hep birlikte el ele vererek güzel bir maç yaptık. Onlara da desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
“BİZLER İÇİN MUTLULUK VERİCİ’’
Basın mensupları adına konuşan Çerkezköy Bakış Gazetesi Muhabiri Emrah Çoğalan, etkinliğin içinde yer aldıkları için mutlu olduklarını söyleyerek “Engelli kardeşlerimizin kısa bir süre de olsa kendilerini iyi hissetmeleri ve güvenlerinin artması bizim için mutluluk verici. Bundan sonra kardeşlerimizle daha fazla bir araya gelmek isteriz. Bu organizasyonu düzenleyen Serkan Karagöz’e ve okul idarecilerine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
engelli babası
engelli babası - 6 yıl Önce

bu çocuklar bizim çocuklarimiz, bunlari ne kadar hayata bağlayabilirsek ve onlari ne kadar topluma kazandirabilirsek işte bence başari budur. bunlarin gelecekleri ve mutluluklari için kimin en ufak bir emeği olursa kesin cennetlik olur diyor ve düşünüyorum. unutmayalim ki hepimiz birer engelli adayiyiz. kimsenin yarina sağlikli çikacağinin garantisi yok. tekrar emeği geçen herkese teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306