Şampiyon kupasını aldı

Sitespor U-16 Futbol Takımı ile Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-16 Futbol Takımı Kapaklı Sahası’nda karşı karşıya geldi.

Şampiyon kupasını aldı
U-16 Ligi D Grubu’nda geçtiğimiz hafta şampiyonluğunu garantileyen Sitespor U-16 Futbol Takımı son maçında Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-16 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibini 5-0’şa geçen Sitespor U-16 Futbol Takımı maç sonu şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Sitespor U-16 Futbol Takımı ile Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-16 Futbol Takımı Kapaklı Sahası’nda karşı karşıya geldi.

MAÇ KAPAKLI’DA OYNANDI


Kapaklı Sahası’nda önceki gün oynanan karşılaşma saat 18.00’da başladı. Karşılaşmaya Sitespor U-16 Futbol Takımı karşılaşmaya atak bir oyunla başladı. Orta alandan organize ataklarla yüklenen Sitespor U-16 Futbol Takımı aradığı golü maçın henüz ilk dakikalarında Batuhan Budak ile bularak karşılaşmada öne geçti. Erken gelen golle birlikte moral bulan Sitespor U-16 Futbol Takımı kalan dakikalarda rakibi karşısında ikinci gol mücadelesi verirken Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-16 Futbol Takımı ise beraberlik mücadelesi verdi.

1923 GENÇLİK KARŞILIK VEREMEDİ


İlk devrenin ilerleyen dakikalarına Sitespor U-16 Futbol Takımı’nın üstünlüğü ile girildi. Orta alanda rakibine üstünlüğünü kabul ettiren Sitespor U-16 Futbol Takımı üst üste pozisyonlara girdi. Sitespor U-16 Futbol Takımı ilk devre sona ermeden ikinci golü buldu. Ceza alanı dışından Batuhan Özçevik’in sert vurdu. Top kalecinin sağından filelerle buluştu. Farkın ikiye çıkmasıyla birlikte Sitespor U-16 Futbol Takımı oyun kontrollünü tamamen eline aldı. Oyunun bu bölümlerinde Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-16 Futbol Takımı farkın daha da açılmaması için mücadele verdi. İlk devrenin kalan dakikalarında gelişen ataklardan başka gol sesi çıkmayınca ilk devre Sitespor U-16 Futbol Takımı’nın 2-0’lık üstünlüğü ile sona erdi.

ETKİLİ OYNADI


Maçın ikinci devresine Sitespor U-16 Futbol Takımı’nın 2-0’lık üstünlüğü ile girildi. İkinci devrenin ilk dakikalarında Sitespor U-16 Futbol Takımı kontrollü bir oyun sergilerken Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-16 Futbol Takımı farkı bire indirmek için atak bir oyun sergiledi. Oyun kontrolünü eline almayı başaramayan Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-16 Futbol Takımı skor da üretemedi. İkinci devrenin ilk dakikaları Sitespor U-16 Futbol Takımı’nın 2-0’lık üstünlüğü ile sona erdi.

5-0 MAĞLUP ETTİ


Önde olmanın avantajını iyi değerlendiren Sitespor U-16 Futbol Takımı üçüncü golü Doğan Ayaz ile bularak aradaki farkı üçe çıkardı. Bu golün ardından Sitespor U-16 Futbol Takımı oyun kontrollünü eline aldı. Fark mücadelesi veren Sitespor U-16 Futbol Takımı dördüncü golü Doğukan Yeşil, beşinci golü ise Burak Kalkan ile buldu. Müsabakanın kalan dakikalarında gelişen ataklardan başka gol sesi çıkmayınca Sitespor U-16 Futbol Takımı karşılaşmadan 5-0’lık üstünlükle ayrıldı.

KUPAYI KAYMAKAM GÜRBÜZ TAKDİM ETTİ


banner287
Geçtiğimiz hafta şampiyonluğunu ilan eden Sitespor U-16 Futbol Takımı, kupasını maç sonunda Kapaklı Kaymakamı M.Ali Gürbüz’ün elinden aldı. Kaymakam Gürbüz, Sitespor U-16 Futbol Takımı yönetimi, teknik heyet ve sporcularını tebrik etti.

SİTESPOR U-16 SEZON PERFORMANSI


Sitespor U-16 Futbol Takımı sezonun ilk hafta karşılaşmasında Samsunlular Yaşar Doğuspor U-16 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında baştan sona üstün bir oyun sergileyen Sitespor U-16 Futbol Takımı karşılaşmadan 14-0’lık üstünlükle ayrıldı. Sezona galibiyetle başlayan Sitespor U-16 Futbol Takımı ikinci hafta karşılaşmasında Kapaklıspor U-16 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmada Sitespor U-16 Futbol Takımı etkili bir oyun sergiledi. Üstünlüğünü her iki devrede de sürdüren Sitespor U-16 Futbol Takımı sahadan 8-0’lık galibiyetle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

DURDURULAMADI


Sitespor U-16 Futbol Takımı ligin üçüncü hafta maçında Karaağaçspor U-16 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Sitespor U-16 Futbol Takımı ilk dakikalardan itibaren oyun kontrollünü eline aldı. Etkili bir oyun sergileyen Sitespor U-16 Futbol Takımı sonuca gitmekte zorlanmadı. Sitespor U-16 Futbol Takımı karşılaşmadan 6-1 üstünlükle ayrılarak puanını 9’a çıkardı. Sitespor U-16 Futbol Takımı ligin dördüncü hafta karşılaşmasında Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-16 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen karşılaşma karşılıklı atılan gollerle 1-1 tamamlandı.

İLK DEVREYİ LİDER TAMAMLADI


Sitespor U-16 Futbol Takımı ilk devrenin son haftasını maç yapmadan bay geçti. İlk devre 4 maça çıkan Sitespor U-16 Futbol Takımı attığı 29 gole karşılık kalesinde sadece 2 gol gördü.

İKİNCİ DEVREYE DE GALİBİYETLE BAŞLADI


Sitespor U-16 Futbol Takımı ikinci devrenin ilk hafta maçında Samsunlular Yaşar Doğuspor U-16 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Veliköy Sahası’nda oynanan karşılaşmada Sitespor U-16 Futbol Takımı etkili bir oyun sergiledi. İlk dakikalardan itibaren etkili olan Sitespor U-16 Futbol Takımı sahadan 8-0’lık üstünlükle ayrıldı. Sitespor U-16 Futbol Takımı bir sonraki hafta karşılaşmasında Kapaklıspor U-16 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında zorlanmayan Sitespor U-16 Futbol Takımı sahadan 9-1’lik skorla sonuca gitti. Sitespor U-16 Futbol Takımı geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmada Karaağaçspor U-16 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında zorlanmayan Sitespor U-16 Futbol Takımı sonuca 4-2’lik skorla uzandı.

8 MAÇTA 55 GOL ATTI


Ligin son haftasını maç yapmadan bay geçecek olan Sitespor U-16 Futbol Takımı 8 maçta 7 galibiyet elde ederken 1 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 8 maçta 55 gol atan Sitespor U-16 Futbol Takımı kalesinde ise 5 gol gördü.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 18:26

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510