Satranç turnuvası hafta sonu yapılacak

Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası hafta sonu yapılacak.

Satranç turnuvası hafta sonu yapılacak
Çerkezköy Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) işbirliği ile düzenlenen ‘Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası’ 14-15 Mayıs’ta düzenlenecek. Müsabakalarda derece elde eden sporcularımıza çeşitli ödüller verilecek.

Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası hafta sonu yapılacak.

İKİ GÜN SÜRECEK


14-15 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek ve lisanslı sporcuların katılabileceği turnuvanın başvuruları Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Tekirdağ İl Temsilciliği’nin web sayfasında ‘turnuva kayıt’ bölümüne girilerek yapılacak. UKD puanlarına göre A-B-C ve D Kategorilerinde yapılacak olan turnuva 300 sporcu ile sınırlandırıldı. Her kategori için 10 yedek sporcu kaydı yapılacak olan turnuva İstasyon Mahallesi’nde bulunan 29 Ekim Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL VERİLECEK


Turnuvada dereceye giren öğrencilere ise şu ödüller verilecek; ‘A kategorisi birincisine tam altın, madalya ve kupa, A kategorisi ikincisine yarım altın, madalya ve kupa, A kategorisi üçüncüsüne çeyrek altın, madalya ve kupa, B kategorisi, Yıldızlar, Minikler, Küçükler birincisine yarım altın, madalya, kupa ve kitap, B kategorisi Yıldızlar, Minikler, Küçükler ikincisine çeyrek altın, madalya, kupa ve kitap, B kategorisi, Yıldızlar, Minikler, Küçükler üçüncüsüne gram altın, madalya, kupa ve kitap, 4.5.6.7.8.9. ve 10’suna madalya ve kitap, en küçük bay ve bayan sporcuya madalya ve kitap, en iyi bayan, en iyi 55 yaş üstü, en iyi Çerkezköylü sporcuya gram altı ve madalya olmak üzere katılım sağlayan tüm sporculara ise madalya’ Turnuva hakkında detaylı bilgi almak ve turnuva yönergesine erişmek için //tekirdag.tsf.org.tr/ adresini ziyaret edilebilir.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2016, 19:08

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510