Satranç turnuvası tamamlandı

Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası tamamlandı.

Satranç turnuvası tamamlandı
Çerkezköy Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Tekirdağ İl Satranç Temsilciliği işbirliği ile Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi’nde düzenlenen Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası yapılan ödül töreni ile sona erdi.

Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası tamamlandı.

222 SPORCU KATILDI


Toplam 222 sporcunun katıldığı Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası’nda A Kategorisi’nde İsa Özgür, B Kategorisi’nde Burak Göç, Yıldızlar Kategorisi’nde Efsun Yakut, Küçükler Kategorisi’nde Cenk Batu Aslan, Minikler Kategorisi’nde Ece Naz Sönmez şampiyon olurken, En İyi Bayan Yarışmacı ve En İyi Çerkezköylü yarışmacı ödüllerini de oynadığı 6 müsabakayı da kazanan milli sporcumuz Ece Naz Sönmez kazandı.

DERECE YAPAN SPORCULARIN LİSTESİ


Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi’nde iki gün süren Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası A Kategorisi’nde ilk üç sırayı alan İsa Özgür, Taha Mert Dönmez ve Ahmet Kıtır ile B Kategorisi’nde ilk üç sırayı alan Burak Göç, Ramazan Atasoy ve Ayşe Müge Kargılı’ya madalya ve kupaları ile ödüllerini Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Atilla Can verirken, Yıldızlar Kategorisi’nde ilk 10 sırayı alan Efsun Yakut, Asiye Avcı, Batuhan Güngör, Şamil Poyraz Deniz, Enes Sefa Kurt, Hilal İçen, Yusuf Bahtiyar, Olcan Filiz, Nedim Etiğ, Muhammed Nurkan Şişmanoğlu’na madalya ve kupaları ile ödüllerini Başhakem Müslüm Ersoy, Küçükler Kategorisi’nde ilk 10 sırayı alan Cenk Batu Aslan, Mert Kaplan, Zeynep Gül, Hüseyin Efe Gökçe, Kerem Biçer, Ömer Tüncer, Alperen Ölçek, Şevval Naz Değirmenci, Barış Canpolat ve Kerem Ali Çelik’e madalya ve kupaları ile ödüllerini Satranç Federasyonu Çerkezköy İlçe Temsilcisi Remzi Yakut verdi.MİLLİ SPORCUMUZ ECE NAZ SÖNMEZ ŞAMPİYON OLDU


Minikler Kategorisi’nde ilk 10 sırayı alan Ece Naz Sönmez, Ada Çetin, Halil İbrahim Duran, Tuğra Özsoy, Alkın Demirkol, Kürşat Yıldız, Ömer Bartu Yaşin, Yağız Efe Deniz, Yiğit Akaltuntaş ve Göktuğ Akif Gürbüz’e madalya ve kupaları ile ödüllerini Çerkezköy Belediyesi Spor Birimi Sorumlusu Oğuz Alaca verdi.

ÖDÜLLERİ VERİLDİ


Ayrıca Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası’nda En Küçük Bay Yarışmacı olarak katılan Mehmet Kayra İkizoğlu ile En Küçük Bayan Yarışmacı olarak katılan Naz Korkmaz ve En İyi 55 Yaş Üzeri Yarışmacı seçilen Şükrü Çavuşoğlu’na madalya ve ödülleri Satranç Federasyonu Tekirdağ İl Temsilcisi Mehmet Vardar tarafından verilirken, Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası’nda En İyi Bayan yarışmacı ve En İyi Çerkezköylü Yarışmacı seçilen milli sporcumuz Ece Naz Sönmez’e de ödülünü Satranç Federasyonu Tekirdağ İl Temsilcisi Mehmet Vardar takdim etti.

TSF TEKİRDAĞ TEMSİLCİSİ VARDAR TEŞEKKÜR ETTİ


Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Satranç Federasyonu Tekirdağ İl Temsilcisi Mehmet Vardar, bu yıl 5.’si düzenlenen Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası’nın düzenlenmesinde emeği geçen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay olmak üzere herkese teşekkür ettiğini belirterek, “Turnuvamızda görev alan Başhakemlerimize ve tüm görevli arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Çerkezköy, Kapaklı ve Çorlu’da müthiş bir potansiyel var. Bu potansiyeli ortaya çıkaran, emek harcayan herkese huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası’nın ödül töreninin ardından turnuvaya katılan tüm sporculara madalya takdim edildi ve Çerkezköy Belediyesi 5. Satranç Turnuvası hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2016, 14:56

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510