Sitespor’da hedef Saray Belediyespor

Haftaya Çorlu Fenerspor karşısında aldığı mağlubiyetle moralsiz giren Sitespor U-15 Futbol Takımı sezonun 10.hafta karşılaşmasında Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı’nı ağırlayacak. Saray Sahası’nda yarın oynanacak karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

Sitespor’da hedef Saray Belediyespor
Çerkezköy Bakış - Sitespor U-15 Futbol Takımı sezonun 10.hafta karşılaşmasında Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya gelecek.
SON MAÇINDA ÇORLU FENER’E KONUK OLDU
Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Sitespor U-15 Futbol Takımı geçtiğimiz oynanan karşılaşmada Çorlu Fenerspor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Çorlu’da oynanan karşılaşma büyük bir çekişmeye sahne oldu. Her iki ekip de karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak için büyük bir mücadele verdi. Sitespor U-15 Futbol Takımı rakibi karşısında etkili bir oyun sergilese de son vuruşlarda başarılı olamadı. Maç Çorlu Fenerspor U-15 Futbol Takımı’nın tek gollü üstünlüğü ile sona erdi.
İKİNCİ SIRAYA GERİLEDİ
Bu sonuçla haftayı puansız geçen Sitespor U-15 Futbol Takımı 22 puanda kalarak haftayı ikinci sırada tamamladı. Sitespor U-15 Futbol Takımı yarın oynanacak 10.hafta maçında Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya gelecek. Kapaklı Sahası’nda yarın oynanacak karşılaşma saat14.00’da başlayacak.
SİTESPOR’UN GERİDE KALAN MAÇLARI
Sitespor U-15 Futbol Takımı ligin ilk hafta maçında Kapaklıspor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmada Sitespor U-15 Futbol Takımı etkili bir oyun sergiledi. Sitespor U-15 Futbol Takımı 3-1’lik skorla 3 puanı hanesine yazdırdı. Lige 3 puanla başlayan Sitespor U-15 Futbol Takımı ikinci hafta karşılaşmasında Çorlu Fenerspor U-15 Futbol Takımı’nı konuk etti. Her iki ekip de karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak için büyük bir mücadele örneği sergiledi. İlk devreden gol sesi çıkmadı. İkinci devrede Sitespor U-15 Futbol Takımı galibiyet için yüklense de sonuca gidemedi. Karşılaşma başladığı gibi 0-0’lık skorla sona erdi.
ZİRVE MÜCADELESİ VERDİ
Sitespor U-15 Futbol Takımı bir sonraki hafta karşılaşmasında Saray Belediyespor deplasmanına çıktı. Saray Sahası’nda oynanan karşılaşmada Sitespor U-15 Futbol Takımı etkili bir oyun sergiledi. Etkili oyununun karşılığını attığı golle alan Sitespor U-15 Futbol Takımı 1-0 öne geçti. Gol sonrasında da Sitespor U-15 Futbol Takımı etkili oyununu sürdürdü. Önde olmanın avantajını iyi değerlendiren Sitespor U-15 Futbol Takımı ikinci golü bularak aradaki skor farkını ikiye çıkardı. Sitespor U-15 Futbol Takımı’nın etkili oyununa Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı aynı şekilde karşılık veremedi. Karşılaşmanın ilerleyen bölümleri de Sitespor U-15 Futbol Takımı’nın üstünlüğü ile sona erdi. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı en azından bir gol için ataklar geliştirse de sonuca gidemedi. Rakibi karşısında 3 gol daha bulan Sitespor U-15 Futbol Takımı karşılaşmadan 5-0’lık galibiyetle ayrılarak  haftayı kayıpsız geçti.
banner287
DURDURULAMADI
Ligin dördüncü hafta maçında Sitespor U-15 Futbol Takımı ile Ergene Velimeşespor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında mutlak 3 puan parolası ile mücadele veren Sitespor U-15 Futbol Takımı maça baskılı başladı. Ergene Velimeşespor U-15 Futbol Takımı rakibinin baskılı oyununa savunma ağırlıklı bir oyunla karşılık verdi. İlk dakikalarda gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı. Sitespor U-15 Futbol Takımı ilerleyen dakikalara doğru oyun kontrolünü eline aldı. Sağlı sollu ataklarla gol arayan Sitespor U-15 Futbol Takımı organize geliştirdiği atakta sonuca giderek karşılaşmada 1-0 öne geçti. Golün ardından Sitespor U-15 Futbol Takımı ikinci ardından da üçüncü golü bularak skor farkını açtı. Rakibi karşısında farka giden Sitespor U-15 Futbol Takımı ilk devreyi önde tamamladı. Karşılaşmanın ikinci devresinde de Sitespor U-15 Futbol Takımı etkili oyununu sürdürdü. Maç Sitespor U-15 Futbol Takımı’nın 9-0’lık üstünlüğü ile sona erdi. (9-0)
10-0’LIK FARKLI GALİBİYET
Sitespor U-15 Futbol Takımı 5.hafta karşılaşmasında Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Karşılaşma Kapaklı Sahası’nda oynandı. Sitespor U-15 Futbol Takımı rakibi karşısında zorlanmadı. İlk dakikalardan itibaren oyun kontrolünü elinde tutan Sitespor U-15 Futbol Takımı sonuca gitmekte de zorlanmadı. Sitespor U-15 Futbol Takımı karşılaşmadan 10-0’lık üstünlükle ayrılarak puanını 13’e çıkardı.
DEVREYİ GALİBİYETLE TAMAMLADI
Sitespor U-15 Futbol Takımı ilk devrenin son hafta maçında Karaağaçspor U-15 Futbol Takımı ile karşılaştı. Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmada Sitespor U-15 Futbol Takımı etkili bir oyun sergiledi. Karşılaşmanın ilk devresi golsüz eşitlikle sona erdi. Maçın ikinci devresinde organize atakta golü bularak karşılaşmada 1-0 öne geçti. Golün ardından Sitespor U-15 Futbol Takımı ikinci gol mücadelesi verirken Karaağaçspor U-15 Futbol Takımı ise beraberlik mücadelesi verdi. Sitespor U-15 Futbol Takımı ikinci golü bularak aradaki skor farkını ikiye çıkardı. Müsabakada başka gol olmayınca Sitespor U-15 Futbol Takımı karşılaşmadan 2-0’lık üstünlükle ayrıldı.
KAPAKLISPOR’U 5 GOLLE GEÇTİ
Sitespor U-15 Futbol Takımı ikinci devrenin ilk hafta maçında Kapaklıspor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmada Sitespor U-15 Futbol Takımı etkili bir oyun sergiledi. Her iki devrede de etkili bir oyun sergileyen Sitespor U-15 Futbol Takımı karşılaşmadan 5-0 üstünlükle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2015, 14:41

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306