Sitespor’da son rötuşlar

Süper Amatör Ligi ekiplerinden Kapaklı Sitespor, transfer döneminde birçok eksik bölgesini tamamladı. Kapaklı Sitespor, geçtiğimiz sezon hem kadrosunda bulunan hem de yeni transferleri ile kadrosunu büyük ölçüde tamamladı.

çerkezköy bakış
Sitespor’da son rötuşlar

Çerkezköy Bakış - Süper Amatör’de bu sezon daha başarılı bir sezon geçirmek isteyen Kapaklı Sitespor, transfer sürecinde ilk olarak Teknik Direktör Kemal Özmen ile anlaştığını duyurdu. Sonrasında hocanın da görüşleri doğrultusunda transferlere start veren Kapaklı Sitespor, 12 isimle anlaştı ve büyük ölçüde kadrosunu tamamladı. 
 

GELEN İSİMLER
 

banner287
Geçtiğimiz sezon kadrosunda bulunan ve bunun yanı sıra yeni isimlerle de anlaşan Kapaklı Sitespor: Anıl Koçoğlu, Nurullah Demirkaya, Numan Aktaş, Emre Bilgin, Kemalletin Analp, Fırat Aşık, Mert Torun, Şafak Törin, Gençağa Yılmaz, Tolga Aşcı, Emre Özten ve Hakan Yarımca ile anlaştı.
 

GENÇ İSİMLER A TAKIMA KAZANDIRILACAK
 

Altyapıya verdiği önemle herkes tarafından takdir gören kulüplerin başında gelen Kapaklı Sitespor, bu sezonda da gençleri ihmal etmeyecek. Teknik Direktör Kemal Özmen’in de görüşleri doğrultusunda altyapıdan birkaç ismin yeni sezonda A Takım kadrosunda yer alacağı öğrenildi.  
Yönetimin hoca ile yapacağı toplantı sonrası Özmen’in de görüşleri doğrultusunda yeni, bir veya iki isim transfer edilecek ya da transfere gerek duyulmadan altyapıdan seçilen isimlerle yola devam edilecek. 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306