Sitespor’un gençleri tek golle kazandı

U-15 Ligi C Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Sitespor U-15 Futbol Takımı sezonun 10.hafta karşılaşmasında Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı’nı ağırladı. Rakibi karşısında mutlak galibiyet parolasıyla mücadele veren bulduğu tek golle 3 puanı hanesine yazdırdı.

Sitespor’un gençleri  tek golle kazandı
Çerkezköy Bakış - Sitespor U-15 Futbol Takımı Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmada Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı’nı ağırladı.
MAÇ KAPAKLI’DA OYNANDI
Önceki gün oynanan karşılaşmaya Sitespor U-15 Futbol Takımı mutlak galibiyet parolası ile başladı. Maçın ilk dakikalarında Sitespor U-15 Futbol Takımı kontrollü bir oyun sergiledi. Saha avantajını değerlendirmeye çalışan Sitespor U-15 Futbol Takımı ilk dakikalarda pozisyona girse de son vuruşlarda istediğini elde edemedi. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı güçlü rakibi karşısında kontra ataklarla gol aradı. Maçın ilk bölümlerinde gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı.
SİTESPOR ÖNE GEÇTİ
Sitespor U-15 Futbol Takımı ilerleyen dakikalara doğru baskısını artırdı. Konuk ekip, Sitespor U-15 Futbol Takımı’nın baskısı karşısında savunma güvenliğini ön plana çıkardı. Oyunu yarı alanında kabul eden Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı baskıyı kıramadı. Sitespor U-15 Futbol Takımı baskısının sonucunu Doğanay ile bularak karşılaşmada öne geçti.
İLK DEVREDEN TEK GOL ÇIKTI
Golün ardından Sitespor U-15 Futbol Takımı ikinci golü ararken konuk ekip Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı ise beraberlik mücadelesi verdi. İlk devrenin son bölümlerine Sitespor U-15 Futbol Takımı’nın tek gollü üstünlüğü ile girildi. Maçın kalan dakikalarında gelişen ataklardan başka gol çıkmadı.
SİTESPOR 3 PUANI ALDI
İlk devreyi 1-0 önde tamamlayan Sitespor U-15 Futbol Takımı ikinci devrenin ilk dakikalarında baskılı bir oyun sergileyerek üstünlüğünü sürdürdü. Sitespor U-15 Futbol Takımı pozisyona girse de istediği ikinci golü bir türlü bulamadı. Konuk ekip de girdiği pozisyonlardan sonuca gidemeyince Sitespor U-15 Futbol Takımı sahadan 1-0 üstünlükle ayrıldı.
PUANINI 25’E ÇIKARDI
Sitespor U-15 Futbol Takımı bu galibiyetle puanını 25’e çıkartarak haftayı ikinci sırada tamamladı. 10 maçta 8’nci galibiyetini alan Sitespor U-15 Futbol Takımı gol sayısını da 36’a çıkardı. Sitespor U-15 Futbol Takımı sezonun ilk hafta karşılaşmasında Kapaklıspor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmadan Sitespor U-15 Futbol Takımı 3-1 üstünlükle ayrılarak lige galibiyetle başladı. Sitespor U-15 Futbol Takımı ikinci hafta karşılaşmasında Çorlu Fenerspor U-15 Futbol Takımı’nı konuk etti. Kapaklı Sahası’nda oynanan ve büyük bir çekişmeye sahne olan karşılaşma golsüz sona erdi.
ŞAMPİYONLUK MÜCADELESİ VERDİ
Sitespor U-15 Futbol Takımı 3.hafta karşılaşmasında Saray Belediyespor deplasmanına çıktı. Sitespor U-15 Futbol Takımı rakibi karşısında baştan sona üstün bir oyun sergileyerek üç puanı hanesine yazdırdı. Sitespor U-15 Futbol Takımı 4.hafta karşılaşmasında Ergene Velimeşespor U-15 Futbol Takımı’nı ağırladı. Sitespor U-15 Futbol Takımı rakibi karşısında etkili bir oyun sergiledi. İlk dakikalardan itibaren etkili olan Sitespor U-15 Futbol Takımı hem ilk devrede hem de ikinci devrede üst üste goller buldu. Sitespor U-15 Futbol Takımı karşılaşmadan 9-0 üstünlükle ayrılarak galibiyet serisini sürdürdü. Sitespor U-15 Futbol Takımı 5.hafta karşılaşmasında Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmada konuk ekip varlık gösteremedi. Saha avantajını iyi değerlendiren Sitespor U-15 Futbol Takımı oyunu istediği gibi yönlendirdi. Sitespor U-15 Futbol Takımı her iki devrede bulduğu gollerle karşılaşmadan 10-0 üstünlükle ayrıldı.
ÇORLU’YU TEK GOLLE GEÇTİ
banner287
Sitespor U-15 Futbol Takımı ligin 6.hafta karşılaşmasında Karaağaçspor U-15 Futbol Takımıyla karşılaştı. Karşılaşma oldukça büyük bir çekişmeye sahne oldu. Her iki ekip de karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak için açık bir futbol sergiledi. Sitespor U-15 Futbol Takımı karşılaşmada 2 gol bularak 3 puanı hanesine yazdırdı. Sitespor U-15 Futbol Takımı ilk devrenin son hafta karşılaşmasında Çorluspor 1947 takımını ağırladı. Sitespor U-15 Futbol Takımı Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmadan tek golle üç puana uzandı.
GEÇTİĞİMİZ HAFTAYI PUANSIZ TAMAMLADI
Sitespor U-15 Futbol Takımı ikinci devrenin ilk hafta maçında Kapaklıspor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında baştan sona üstün bir oyun sergileyen Sitespor U-15 Futbol sahadan 5-0 üstünlükle ayrıldı. Sitespor U-15 Futbol Takımı geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmada ise Çorlu Fenerspor U-15 Futbol Takımı’na konuk oldu. Büyük bir çekişmeye sahne olan karşılaşmadan Sitespor U-15 Futbol Takımı 1-0 mağlup ayrılarak haftayı puansız geçti.
SARAY SEZONA MAĞLUBİLEYLE BAŞLADI
Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı sezonun ilk hafta karşılaşmasında Karaağaçspor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Kapaklı Sahası’nda oynanan karşılaşmada Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı istediği oyunu sergileyemedi. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı maçın her iki devresinde kalesinde gördüğü gollerle sahadan 4-0 mağlup ayrıldı. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı ikinci hafta karşılaşmasında Kapaklıspor U-15 Futbol Takımı ile karşılaştı. Saray Sahası’nda oynanan karşılaşmada Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı istediği oyunu sergileyemedi. Saha ve taraftarı önünde 1 gol atan Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı kalesinde ise 5 gol gördü.
İLK GALİBİYETİNİ DÖRDÜNCÜ HAFTA ALDI
İlk iki haftayı mağlubiyetle kapatan Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı 3.hafta karşılaşmasında Sitespor U-15 Futbol Takımı’nı ağırladı. Rakibi karşısında istediğini elde edemeyen Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı sahadan 5-0 mağlup ayrıldı. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı 4.hafta karşılaşmasında Çerkezköy 1923 Gençlikspor U-15 Futbol Takımı deplasmanına çıktı. Karşılaşma büyük bir mücadeleye sahne oldu. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı sahadan 2-1 üstünlükle ayrılarak ligdeki ilk galibiyetini elde etti.
ÜST ÜSTE MAĞLUBİYETLER ALDI
Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı 5.hafta karşılaşmasında Çorluspor 1947 Takımı ile karşı karşıya geldi. Karşılaşma Saray Sahası’nda oynandı. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı güçlü rakibi karşısında istediği oyunu sergileyemedi. Karşılaşma Çorluspor 1947 takımının 4-1 üstünlüğü ile sona erdi. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı bir sonraki hafta karşılaşmasında Çorlu Fenerspor U-15 Futbol Takımı deplasmanına çıktı. Güçlü rakibi karşısında varlık gösteremeyen Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı sahadan 6-1 mağlup ayrıldı.
7 MAÇTA 2 GALİBİYET ALDI
Ligde istediği sonuçları bir türlü alamayan Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı ilk devrenin son hafta maçında Ergene Velimeşespor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı sahasında oynadığı karşılaşmada etkili bir oyun sergiledi. Etkili oyununu her iki devrede de sürdüren Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı sahadan 7-1 üstünlükle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı ilk devrede çıktığı 7 maçta 2 galibiyet elde ederken 5 karşılaşmadan da mağlubiyetle ayrıldı. 12 gol atan Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı kalesinde 26 gol gördü.
KAPAKLISPOR’A FARKLI YENİLDİ
Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı ikinci devrenin ilk hafta maçında Karaağaçspor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Saray Sahası’nda oynanan karşılaşmada etkili olamayan Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı sahadan 5-1 mağlup ayrılarak ikinci devreye de mağlubiyetle başladı. Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı geçtiğimiz hafta oynanan 9.hafta karşılaşmasında Kapaklıspor U-15 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında istediği oyunu sergileyemeyen Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı sahadan 7-0 mağlup ayrılarak haftayı puansız geçti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2015, 12:53

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306