Streetball turnuvası sona erdi

Çerkezköy Belediyesi 2. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen Streetball Turnuvası sona erdi.

Streetball turnuvası sona erdi

Çerkezköy Bakış  -4 ayrı kategoride yapılan ve 48 takımın katıldığı turnuvada Küçüklerde 36 Boys Takımı, Yıldızlar Kategorisi’nde Naturel 41 takımı, Gençler Kategorisi’nde Kolsuzlar Takımı, Büyükler Kategorisi’nde ş Saray Doğayı Koruma Derneği Takımı şampiyon oldu.

KAZANANLAR

Çerkezköy Belediyesi 2. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen Streetball Turnuvası çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Üç gün süren ve 48 takımın katıldığı turnuva 4 grupta gerçekleştirildi. Turnuvada Küçüklerde 36 Boys Takımı şampiyon olurken, ikinci Yavru Hamsiler Takımı, Yıldızlar Kategorisi’nde şampiyon Naturel 41 takımı, ikinci Tepe Trip Takımı, Gençler Kategorisi’nde şampiyon Kolsuzlar Takımı, ikinci Naturel 41 Takımı ve Büyükler Kategorisi’nde şampiyon Saray Doğayı Koruma Derneği Takımı, ikinci ise Veni Vidi Vici Takımı oldu.

ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Final müsabakalarının tamamlanmasının ardından Streetball Turnuvası’nda dereceye giren takımlara ve smaç yarışmasının birincisi Muhammed Lamin Sanyong ve 3.’lük yarışması birincisi Yiğit Adalı’ya ödülleri Belediye Başkanı Vahap Akay ve Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı tarafından verildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 16:21

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510