Süper Amatör’de 4. hafta 

Tekirdağ Süper Amatör Liginde 4. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Süper Amatör’de 4. hafta 

Çerkezköy Bakış - 14 takımın yer aldığı Tekirdağ Süper Amatör Liginde 4. Hafta karşılaşmaları oynanacak. Ligde 9 puan ve averajla liderlik koltuğunda oturan Kapaklıspor, bu hafta 6 puanlı 100. Yılspor ile karşı karşıya gelecek. Kapaklıspor, çıktığı üç karşılaşmadan da galibiyetle ayrılırken kalesinde sade bir gol gördü. 100. Yılspor ise üç karşılaşmanın ikisini kazandı, bir karşılaşmadan ise mağlup ayrıldı. Müsabaka 21 Ekim Pazar günü saat 15.00’da Kapaklı Sahasında oynanacak.

SİTE, ULAŞ’A KONUK OLACAK

Ligdeki ilk galibiyetini geçtiğimiz hafta Muratlı Belediyespor’a karşı alan Kapaklı Sitespor, ligin 4. haftasında Ergenegücü Ulaşspor’a konuk olacak. Ergene, ligde 6 puanla 6. sırada yer alıyor. Müsabaka 21 Ekim Pazar günü saat 14.00’da Ulaş Sahasında oynanacak. 

 MARMARA EREĞLİSİ GALİBİYET PEŞİNDE

Ligdeki ilk üç karşılaşmasından da galibiyetle ayrılarak 9 puana ulaşan ve Kapaklıspor’un hemen ardından averaj ile ikinci sırada yer alan Marmara Ereğlisi Belediyespor, 4. haftada Sağlamtaşspor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele 21 Ekim Pazar günü saat 14.00’da Malkara 14 Kasım Stadında oynanacak. 

 1461 İLK PUANINA KAVUŞMK İSTİYOR

Ligde henüz puanla tanışamayan 1461 Karadenizspor, evinde Çorlu Kültürspor’u ağırlayacak. 1461, ligdeki ilk galibiyetini alarak bir çıkış yakalamak istiyor. Ligde 6 puanla 4. sırada yer alan Çorlu Kültürspor ise karşılaşmadan üç puanla ayrılarak yoluna devam etmek istiyor. Müsabaka 21 Ekim Pazar günü saat 14.00’da 13 Kasım Sahasında oynanacak.

YARA SARMAK İÇİN MÜCADELE EDECEK

Ligin 3. haftasında Kapaklı Sitespor’a mağlup olan Muratlı Belediyespor, bu hafta Büyük Yoncalıspor karşısında 3 puanla ayrılarak mağlubiyeti unutturmak istiyor. Karşılaşma 21 Ekim Pazar günü saat 15.00’da Muratlı Sahasında oynanacak.

HÜKMEN GALİP SAYILACAK

Ligin 4. haftasında normal şartlar altında Çerkezköy Doğanspor ile karşılaşması gereken Saray Belediyespor, Doğanspor’un ligden ihraç edilmesi sonucu hükmen 3 – 0 galip sayılacak. 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510