Tartışmanın cezası gençlere mi kesildi?

Çerkezköy Samsunlular Yaşar Doğu Spor Kulübü Başkanı Musa Kavlak, Çerkezköy Belediyesi tarafından yaptırılan 29 Ekim Spor Kompleksindeki futbol sahasını antrenman için kullanamadıkları iddia ederek, Belediye Başkanı Vahap Akay’a sitem etti. Başkan Akay’ın yardımcısı olan Samsunlular Dernek Başkanı Enver Bayram ile Kavlak’ın arası ise açık. Kulislerde, bu tartışmadan dolayı kulübe izin çıkmadığı iddia ediliyor. 

Tartışmanın cezası gençlere mi kesildi?

Çerkezköy Bakış - 8 takımlı Tekirdağ 2. Amatör Ligde 4 puanla 6. sırada bulunan ve antrenman yapmakta zorlanan Çerkezköy Samsunlular Yaşar Doğu Spor Kulübü, 29 Ekim Spor Kompleksini  antrenman için kullanamamaktan yakınıyor. 
Kulüp Başkanı Musa Kavlak, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a sitemde bulundu. Akay’a tesis için teşekkür eden Kavlak, “Yaptığınız açıklamalarda ‘Çerkezköy gençleri için güzel bir eser yaptık. Tüm sporcu kardeşlerimiz faydalansın’ dediniz. Size sormak isterim; o sahayı Çerkezköy'de bulunan 10 kulüpten sadece 6’sı kullanıyor. Diğer 500’e yakın genç sporcu kardeşlerimiz kullanamıyor. Sebebini sorduğumuzda Vahap Akay başkanın kesin talimatı diyorlar. Lütfen başkanım bu konuya açıklık getirmelisiniz.”dedi.
Daha önce yaptığı açıklamalarda başkan Akay, her zaman spor ve sporcuya destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini ifade etmişti.
 

banner287
BAŞKAN YARDIMCISI İLE ARASI AÇIK

Geçtiğimiz 13 Ağustos tarihinde, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanlığı da yapan Enver Bayram ile Çerkezköy Samsunlular Yaşar Doğu Spor Kulübü Başkanı Musa Kavlak, sosyal medya paylaşımı nedeniyle tartışmıştı. Tartışmanın ardından darp edildiğini iddia eden Kavlak, Bayram hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. 


 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 12:13

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306