Tekirdağ’ı temsil edecekler

Tekirdağ’da yapılan il birinciliği satranç turnuvasında dereceye giren Tepe İlkokulu 2/C sınıfından Efsun Yakut ile 1/C sınıfından Naz Kayayurt, Antalya’da yapılacak olan il şampiyonasında kendi yaş gruplarında Tekirdağ’ı temsil edecekler.

Tekirdağ’ı temsil edecekler
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Tepe İlkokulu, Türkiye Satranç Federasyonu Tekirdağ İl Temsilciliği tarafından Tekirdağ’da düzenlenen il birinciliği satranç turnuvasından iki madalya ile döndü.
Tepe İlkokulu 2/C sınıfından Efsun Yakut 8 yaş bayanlar kategorisinde birinciliği elde ederken, 1/C sınıfından Naz Kayayurt 7 yaş bayanlar kategorisinde Tekirdağ il üçüncüsü oldu. Şampiyonaya katılan bir diğer okul öğrencisi ise dereceye giremedi.
Okul öğretmenleri Remzi Yakut tarafından turnuvalara hazırlanan öğrenciler, yarı yıl tatilinde Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda Tekirdağ’ı temsil edecekler.
Okul Müdürü Fahrettin Karaman, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, ödüllendirdi. Karaman, bu başarının diğer öğrencilere örnek olmasını isteyerek, Antalya’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’na katılacak her iki öğrenciye de başarılar diledi.
banner287Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2012, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306