Trakya karması en centilmen takım seçildi

40 yaş üzeri oyunculardan oluşan Trakya karması, Dünya Şampiyonasında final oynadı ve turnuvanın en centilmen takımı seçildi.

Trakya karması en centilmen takım seçildi

banner287
Çerkezköy Bakış - Veteranlar arasında düzenlen ve 16 takımın katılım gösterdiği Dünya Şampiyonasında mücadele eden Trakya karması şampiyonanın en centilmen takımı seçilirken, oyunculardan olan Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Zafer Soykırlı da özel onurun sahibi oldu.
Şampiyonayla ilgili bilgi veren Soykırlı “Azimli ve hırslı mücadelemiz yanında, şampiyona komitesince "Dünya Şampiyonasının en centilmen takımı" seçilmemiz ve şahsıma verilen "Şampiyona Özel Onur Ödülü" tüm Trakya’mıza armağan olsun. Bu turnuvada bütün oyuncuları önceden 1. Lig ve 2. Liglerde profesyonel oynamış takımlara karşı azimle ve büyük bir inançla mücadele eden futbolcu kardeşlerime, bizleri bu ulvi amaç doğrultusunda müsabakalara hazırlayan Muzaffer Yıldırım Hocama, takım üzerinde her daim sihirli dokunuşları olan Akif Arslan Hocama, bu kadar önemli ve büyük bir organizasyonu koordine eden yönetim kurulu adına Turnuva Koordinatörü Ahmet Gok Hocama, Doğal çimdeki kıran kırana geçen maçlar sonrasında bizleri müsabakalara hazırlayan sağlık direktörü, masörümüz Erkan İşsever abime canı gönülden teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.”  dedi.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306