Trakya veteranlar ligi "geleneksel devre arası toplantısı" Tekirdağ'da yapıldı.

40 yaş üzeri oyuncular ve eski futbolculardan kurulu 28 Takımdan oluşan Trakya Veteranlar Futbol Ligi Yönetimi ve Takım Temsilcileri, Tekirdağ Süleymanpaşa Ilçesindeki bir mekanda bir araya geldi ve ilk yarının değerlendirmesinin de yapıldığı "Sezon Arası Toplantısını" gerçekleştirdi.

Trakya veteranlar ligi "geleneksel devre arası toplantısı" Tekirdağ'da yapıldı.

Çerkezköy Bakış - Trakya Veteranlar Futbol Ligi bünyesindeki tüm takım temsilcilerinin katılım gösterdiği toplantı, saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Moderatörlüğünü Trakya Veteranlar Futbol Ligi Başkan Yardımcısı Zafer Soykırlı'nın yaptığı toplantıda konuşan Başkan Fahrettin Dağdelen "Tüm takımlara güzel ve dostluk içerisinde bir sezon diliyorum" dedi.

“HİÇBİR ŞEYLE KIYASLANAMAYACAK BİR BAŞARI KAZANDIK”

Soykırlı, önündeki gündem maddelerini takım temsilcileri ile paylaştı. İlk gündem maddesi Trakya Veteranlar Karmasınının Dünya Kupasında Final Oynama ve Dünyanın En Centilmen Takımı seçilmesi olan toplantında Başkan Yardımcısı Zafer Soykırlı "Trakya’mız adına değeri hiçbir şeyle kıyaslanamayacak bir başarı kazandık. Bu başarı çok büyük ve çok anlamlı bir başarıdır. İlk defa katıldığımız böylesine büyük bir organizasyonda final oynamamız hem 28 Takımlı Trakya Veteran Ailemiz adına, hem de Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ve İstanbul illerimiz adına gurur duyulası bir başarıdır. Bu organizasyona yarışmacı bir takım ile katılmadığımız hâlde, bize olan güven, sırtlarımızdaki sorumluluk bilinci, haddimizi bilerek oynama ve inancımız sayesinde bu başarıyı elde ettik. İnşallah bir sonraki organizasyonda Trakyamızın "Dünya Şampiyonu" olması için yönetimimiz bütün takımlarımızdan yarışmacı olan oyuncularımızı tespit edecek ve bu uğurda Trakya Milli Takımımızı oluşturacaktır" dedi.

banner287
Sezon sonunda play-off müsabakalarına ev sahipliği yapacak olan ve talip olan takımların talepleri doğrultusunda, müsabakaların oynanacağı sahaların tespit edildiği diğer gündem maddesi sonrasında, çeyrek final müsabakalarının Tekirdağ, Çorlu ve Ergene'de, yarı final müsabakalarının Edirne'de ve Final Müsabakasının da Çerkezköy'de yapılmasına karar verildi.

“FEDERASYON KURMA İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZI BAŞLATTIK”

Federasyon Kurma çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Yardımcısı Zafer Soykırlı, " Şu anda Yönetim bünyesindeki takımlarımız derneklerini kurdular, İzmir Bölgesindeki federasyondaki yetkililer ile iletişim halindeyiz. Federasyon kurma ile ilgili çalışmalarımızı başlattık, şu anda başvuru işlemimizi yaptık. Türkiye genelinde Ege Masterlar, Orta Anadolu Masterlar, Akdeniz Masterlar ve Güney Marmara Masterler Federasyonlarını kurdular. Bizler de Trakya Veteranlar Federasyonumuzu kurduğumuzda 5 Federasyon birleşecek ve Türkiye Veteranlar/Masterlar Konfederasyonunu kuracak ve inşallah Türkiye Futbol Federasyonumuzun çatısı altına gireceğiz. Amacımız 40 yaşın üzerinde de spor yapılabileceğini göstermek, sporun faydalarını olumlu bir örnek olmak üzere toplumun tüm kesimlerine ulaştırmak, gençlerimize örnek olmak, sevgi-sevgi, birlik-beraberlik ile spor yapmaktır" dedi.

TRAKYA VETERANLAR FUTBOL LİGİ YÖNETİM KURULU

Trakya Vetranlar Futbol Ligi Yönetim Kurulu tanıtıldı. Başkan Fahrettin Dağdelen (Babaeski Veteran), Zafer Soykırlı Başkan Yardımcısı (TekirdağDostVeteran), Muzaffer Yıldırım (Edirne Veteran), Recep Şenol (Malkara Veteran), Mehmet Yazıcı (B.Çekmece Veteran), Alper Dinçer (L.Burgaz Veteran), Taner Karatepe’den (Keşan Anafartalar Veteran) oluştu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306