Trexta ile Yünsa yarı finalde

Fabrikalar arası halı saha futbol turnuvası çeyrek final mücadelesinde Trexta baştan sona etkili oynadığı karşılaşmada Altınyıldız’ı 6-3 mağlup ederken, büyük bir çekişmeye sahne olan karşılaşmada Yünsa, Hema Döküm’ü 2-1 mağlup ederek adını yarı finale yazdırdı.

Trexta ile Yünsa yarı finalde
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nce düzenlenen fabrikalar arası halı saha futbol turnuvasında yarı final heyecanı yaşanıyor.
YARI FİNAL HEYECANI YAŞANIYOR
OSB Sosyal Tesisleri’nde önceki gün saat 19.30’da başlayan karşılaşmada Trexta ile Altınyıldız yarı finale yükselme mücadelesi verdi. Karşılaşmanın ilk dakikalarında her iki ekip de kontrollü bir mücadele sergiledi. İlk bölümler de karşılıklı atılan gollerle 1-1 eşitlikle sona erdi. İlerleyen bölümlere doğru Trexta rakibi karşısında baskısını artırdı. Sağlı sollu ataklarla rakip kalede gol arayan Trexta, Altınyıldız kalecisini geçmekte zorlandı. İlk devrenin son bölümlerine doğru Trexta ani geliştirdiği atakta sonuca giderek karşılaşmada 2-1 öne geçti. Golün ardından Trexta rakibi karşısında üçüncü gol mücadelesi verirken Altınyıldız takımı ise beraberlik golünü aradı.
TREXTA BASKISINI ARTIRDI
İlk devrenin son bölümlerinde her iki ekip de net gol pozisyonlarına girmelerine rağmen son vuruşlarda istediklerini elde edemediler. İlk devre Trexta’nın 2-1 üstünlüğü ile tamamlandı. Karşılaşmanın ikinci devresinin ilk bölümleri karşılıklı ataklarla tamamlandı. İkinci devrenin ilk dakikalarında gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı. İlerleyen bölümlere doğru Trexta rakibi karşında baskısını artırdı. Sağlı sollu ataklarla rakip kaleye yüklenen Trexta sonuca girmekte de zorlanmadı.
TREXTA YARI FİNALE YÜKSELDİ
Altınyıldız takımı rakibinin etkili oyunu karşısına aynı şekilde karşılık veremedi. Kontra ataklarla rakip kalede gol arasa da istediğini elde edemeyen Altınyıldız ikinci devreye iki gol sığdırırken Trexta ise 4 gol sığdırdı. Karşılaşmadan 6-3 üstünlükle ayrılan Trexta yarı finale yükseldi.
YÜNSA 2-1’LE YARI FİNALDE
banner287
Günün bir diğer karşılaşmasında Yünsa ile Hema Döküm karşı karşıya geldi. Her iki ekibin büyük bir mücadeleye sahne olan mücadelesinden Yünsa 2-1 üstünlükle ayrıldı. Yünsa bu galibiyetle adını yarı finale yükseldi.


Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510