Turnuvanın kazananı Hattat Traktör oldu

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Futbol ve Tenis Turnuvalarının bu yılki karşılaşmaları tamamlandı. 

Turnuvanın kazananı Hattat Traktör oldu

Çerkezköy Bakış - 23 takımın katıldığı futbol turnuvasının kazananı Hattat Traktör olurken, 5 ayrı kategoride düzenlenen tenis turnuvasına da ilgi oldukça yoğun oldu.

FUTBOL TURNUVASINA 23 TAKIM KATILDI

Heyecanlı ve çekişmeli anların yaşandığı Futbol Turnuvası’nın bu yıl 13’üncüsü, Tenis Turnuvası’nın ise 12’incisi düzenlendi. ÇOSB Sosyal Tesislerindeki futbol sahası ve tenis kortlarında oynanan turnuvalara firmalardan da büyük destek geldi. Futbol Turnuvası’na “Hyosung, Putzmeister, Uğurteks, 3M, Öznur Kablo, Almodo, Hema Endüstri, Farel, Hakan Plastik, Teknovet, Teleset, Pharmactive, Hattat Traktör, Deva, Yünsa, Vem İlaç, Koçak, ACT Metal, Kluber, Cokowerk, Teknogon, Akhan Tekstil, Akbaş Tekstil olmak üzere 23 takım katıldı. 

TENİSE İLGİ YOĞUN OLDU

12.si düzenlenen Tenis Turnuvası’na da ilgi oldukça yoğun oldu. 5 ayrı kategori halinde yapılan Tenis Turnuvası’nın da kategori isimleri ve katılım sayıları şöyle: Yeni Başlayan Erkekler Kategorisi: 24 kişi.
İleri Seviye Erkekler Kategorisi: 34 kişi, Bayanlar Kategorisi: 14 kişi, Karışık Çiftler Kategorisi: 14 çift,
Çift Erkekler Kategorisi: 16 çift.

HEMA ENDÜSTRİ 3.OLDU

banner287
Futbol turnuvasında yarı finalde Hattat Traktör-Hema Endüstri ile 3M de Vem İlaç ile karşılaştı. 
Bu karşılaşmaların sonucunda Hattat Traktör ve Vem İlaç, finale yükselen takımlar oldu. Turnuvada Hema Endüstri ile 3M arasında yapılan üçüncülük karşılaşmasını kazanan Hema Endüstri turnuvanın üçüncüsü oldu.

ŞAMPİYON HATTAT TRAKTÖR

Hattat Traktör ile Vem İlaç arasında oynanan final maçı oldukça çekişmeli geçti. Maçın normal süresi berabere biterken penaltı atışlarında Vem İlaç’ı yenen Hattat Traktör, Futbol Turnuvasının Şampiyonu oldu. Turnuvada 45 golle, Gol Kralı Hattat Traktör takımından Şefik Karadeniz oldu. Turnuvanın En Centilmen Takımı Teleset oldu. Yılın Kalecisi ise Hattat Traktör Takımından kaleci Erkan Patan oldu.

TENİS TURNUVASINDA DERECE YAPANLAR

Tenis Turnuvasında da Yeni Başlayan Erkekler Kategorisinde birinci, Mehmet Ay, ikinci Özhan İnci oldu. İleri Seviye Erkekler Kategorisinde de birinci Emircan Göndoğan, ikinci Göktuğ Seyhan oldu. 
Bayanlar Kategorisinde birinci Perihan Alp, ikinci Nevin Baykal oldu. Karışık Çiftler Kategorisinde birinci Göktuğ Seyhan-Helina Graystone, ikinci Adem-İsmigül Hiçyılmaz çifti ikinci oldu. Çift Erkekler Kategorisinde birinci Göktuğ Seyhan-Oğuzhan Deme, ikinci Adem Hiçyılmaz ve Tayfun Uz oldu. 


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306