Turnuvaya yoğun katılım

Çerkezköy Belediyesi tarafından Babalar Günü dolayısıyla “En Baba Tavlacıları Arıyoruz” sloganı ile düzenlenen Tavla Turnuvası, birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

Turnuvaya yoğun katılım

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından Kapalı Otopark Alanı üzerinde Babalar Günü’ne özel düzenlenen Tavla Turnuvası’na 64 kişi katıldı. Belediye Başkanı Vahap Akay’ın da katılımcılar arasında yer aldığı turnuvayı, finalde Burhan Kımık’ı 5-2 mağlup eden Çağatay Çiçeklitaş kazanırken; İbrahim Halil Çabuk da 3’üncü oldu.

KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

banner287
En Baba Tavlacıları Arıyoruz” sloganı ile düzenlenen Tavla Turnuvası sonunda kısa bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı Vahap Akay, “Öncelikle tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum. Babalar Günü’ne özel düzenlediğimiz turnuvamıza katılan herkese teşekkür ediyor; turnuvada dereceye girenleri de tebrik ediyorum. Daha geniş katılımlı turnuvalarda buluşmak ümidiyle, herkese saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.
Turnuvada ilk üçe giren Çağatay Çiçeklitaş, Burhan Kımık ve İbrahim Halil Çabuk’a kupa, madalya ve birer adet tavla takımı hediye edilirken; turnuvaya katılan herkese de katılım belgesi verildi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510