U-17 Ligi’nde haftanın görünümü

Tekirdağ U-17 Ligi C Grubu’nda sezona 2.hafta karşılaşmalarıyla devam edildi.

U-17 Ligi’nde  haftanın görünümü
U-17 Ligi C Grubu’nda sezona ikinci hafta maçlarıyla devam edildi. Sitespor sahasında Karaağaçspor’u 2 golle geçerken Saray Belediyespor ile Ergene Velimeşespor da haftayı üç puanla tamamladı. Ligde mücadele veren bir diğer ekip Kapaklıspor ise haftayı maç yapmadan bay geçti.

Çerkezköy Bakış -
Tekirdağ U-17 Ligi C Grubu’nda sezona 2.hafta karşılaşmalarıyla devam edildi.

MAÇ KAPAKLI SAHASI’NDA OYNANDI

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren ekiplerden Sitespor U-17 Futbol Takımı ikinci hafta karşılaşmasında Karaağaçspor U-17 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Kapaklı Sahası’nda önceki gün oynanan karşılaşma saat 14.00’da başladı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı. İlerleyen dakikalara doğru Sitespor U-17 Futbol Takımı bulduğu golle karşılaşmada öne geçti.

İLK DEVREDEN TEK GOL ÇIKTI

Gol sonrasında Sitespor U-17 Futbol Takımı ikinci gol mücadelesi verirken Karaağaçspor U-17 Futbol Takımı ise beraberlik mücadelesi verdi. İlk devrenin kalan dakikalarında gelişen ataklardan başka gol çıkmayınca ilk devre Sitespor U-17 Futbol Takımı’nın 1-0’lık üstünlüğü ile sona erdi.

KARAAĞAÇ ARADIĞI GOL VE GOLLERİ BULAMADI

Karşılaşmanın ilk devresini önde tamamlamayı başaran Sitespor U-17 Futbol Takımı ikinci devreye kontrollü başladı. Beraberlik arayan Karaağaçspor U-17 Futbol Takımı risk alarak yüklendi. Karaağaçspor U-17 Futbol Takımı’nın gol arayışlarından sonuç çıkmadı. Sitespor U-17 Futbol Takımı ilerleyen bölümlere doğru bir gol daha bularak aradaki skor farkını ikiye çıkardı. Farkın ikiye çıkmasının ardından Karaağaçspor U-17 Futbol Takımı oyundan düştü.

3 PUAN SİTESPOR’UN OLDU

Müsabakanın son bölümleri de Sitespor U-17 Futbol Takımı’nın üstünlüğü ile tamamlandı. Karaağaçspor U-17 Futbol Takımı en azından bir gol için mücadele verse de sonuca gidemedi. Maç, Sitespor U-17 Futbol Takımı’nın 2-0’lık üstünlüğü ile tamamlandı. Bu sonuçla Sitespor U-17 Futbol Takımı haftayı üç puanla tamamlarken Karaağaçspor U-17 Futbol Takımı ise haftayı puansız geçti.

SARAY İLE YONCALI KARŞILAŞTI

Kapaklıspor U-17 Futbol Takımı’nın maç yapmadan bay geçtiği haftanın bir diğer karşılaşmasında Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı ile Küçükyoncalıspor U-17 Futbol Takımı karşı karşıya geldi. Saray Sahası’nda önceki gün oynanan karşılaşmada Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı etkili bir oyun sergiledi. İlk dakikalarda baskılı bir oyun sergileyen Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı organize geliştirdiği atakta sonuca giderek karşılaşmada 1-0 öne geçti. Golün ardından Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı ikinci gol mücadelesi verirken Küçükyoncalıspor U-17 Futbol Takımı ise beraberlik mücadelesi verdi.

FARK AÇILDI

banner287
Etkili oyununu sürdüren Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı rakibine gol fırsatı da tanımadı. İkinci gol sonrasında oyun üstünlüğünü tamamen eline alan Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı gollerine devam etti. Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı üçüncü golü de bularak aradaki skor farkını üçe çıkardı. Farkın üçe çıkmasının ardından Küçükyoncalıspor U-17 Futbol Takımı farkın daha da açılmaması için mücadele verdi.

SARAY’DAN YARIM DÜZİNE GOL

Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı etkili oyununu müsabaka boyunca sürdürdü. Önde olmanın avantajını çok iyi kullanan Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı müsabakanın kalan dakikalarına 3 gol daha sığdırarak farkı 6’ya çıkardı. Oyunun son dakikalarında Küçükyoncalıspor U-17 Futbol Takımı en azından bir gol için ataklar geliştirse de sonuca gidemedi. Saray Belediyespor U-17 Futbol Takımı karşılaşmadan 6-0 üstünlükle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

1911 FARKLI YENİLDİ

Grubun şampiyonluk adaylarında Ergene Velimeşespor U-17 Futbol Takımı deplasmanda 1911 Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Veliköy Sahası’nda oynanan karşılaşmada 1911 Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı istediği oyunu sergileyemedi. Ergene Velimeşespor U-17 Futbol Takımı karşılaşmada 8 gol bulurken 1911 Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı ise 2 gol buldu. Ergene Velimeşespor U-17 Futbol Takımı bu sonuçla ligdeki ilk galibiyetini alırken 1911 Çerkezköyspor U-17 Futbol Takımı ikinci karşılaşmasından da mağlubiyetle ayrıldı.

HAFTANIN SONUÇLARI

Sitespor 2 Karaağaçspor 0
Saray Belediyespor 6 Küçükyoncalıspor 0
1911 Çerkezköyspor 2 Ergene Velimeşespor 8
Kapaklıspor (bay)

PUAN DURUMU

1.Saray Belediyespor 6
2.Kapaklıspor 3
3.Ergene Velimeşespor 3
4.Karaağaçspor 3
5.Sitespor 3
6.1911 Çerkezköyspor 0
7.Küçükyoncalıspor 0

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2015, 17:49

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306