Veliköy Çok Programlı Lisesi şampiyon

Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi Liselerarası Genç Erkekler İl Şampiyonası Çerkezköy Grubu’nu şampiyon tamamladı.

Veliköy Çok Programlı Lisesi şampiyon
Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi Liselerarası Genç Erkekler İl Şampiyonası Çerkezköy Grubu’nu şampiyon tamamladı. Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi çıktığı 3 maçta 2 galibiyet elde ederken 1 karşılaşmadan ise beraberlikle ayrıldı.

Çerkezköy Bakış -
Liselerarası Genç Erkekler İl Şampiyonası Çerkezköy Grubu maçları tamamlandı.
GRUPTA 4 TAKIM MÜCADELE VERDİ
Liselerarası Genç Erkekler İl Şampiyonası Çerkezköy Grubu’nda Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi, Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi mücadele etti.
İLK MAÇINI KAZANDI
Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi ilk maçında Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile karşı karşıya geldi. Veliköy Stadı’nda oynanan karşılaşma büyük bir çekişmeye sahne oldu. Her iki ekip de karşılaşman galibiyetle ayrılmak için büyük bir mücadele örneği sergiledi. Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi karşılaşmadan 2-0 üstünlükle ayrılarak grup elemelerine galibiyetle ayrıldı.
BÜYÜK ÇEKİŞME YAŞANDI
Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi ikinci maçında Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi ile karşı karşıya geldi. Büyük bir çekişmenin yaşandığı karşılaşmada rakibi karşısında tek gol bulan Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi sahadan galibiyetle ayrılarak puanını 6’ya çıkardı.
KARŞILIKLI GOLLER
Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi grubun üçüncü ve son maçında geçtiğimiz sezonun şampiyonu Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi ile karşılaştı. Rakibi karşısında maça iyi başlayamayan Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi üst üste gelen iki golle maçta mağlup duruma düştü. Rakibi karşısında ikinci devre toparlanan Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi ilk olarak skor farkını bire indirdi, ardından da skora denge getirdi. Maç, karşılıklı atılan gollerle 2-2 sona erdi. Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi bu sonuçla puanını 7’ye yükselterek grubunu ilk sırada tamamlayarak Tekirdağ finallerinde mücadele etmeye hak kazandı.
ALIŞKIN: “ÇOK İYİ MÜCADELE VERDİK”
Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi Futbol Takımı Antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Serhad Alışkın, rakipleri karşısında etkili bir mücadele sergilediklerini söyleyerek “Oyuncularım çok iyi mücadele ettiler. Rakiplerimiz karşısında iki galibiyet ve bir beraberlik aldık. Tekirdağ finallerinde ise Çorlu grubunu ikinci sırada bitiren takım ile 9 Aralık’ta üst tura çıkabilmek için karşı karşıya geleceğiz. Çerkezköy’ü Tekirdağ’da en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 14:53

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510