Veliköy spor alanına kavuşuyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından Veliköy Mahallesinde Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu üzerinde yeni oluşturulan 30 dönümlük mesire alanında park ve yeşil alan düzenleme çalışmalarına başlandı.

Çerkezköy Bakış
Veliköy spor alanına kavuşuyor

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Veliköy Mahallesinde bulunan Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu üzerinde oluşturulan 30 dönümlük mesire alanında park yapım çalışmalarına başlandı. En kısa sürede tamamlanarak Veliköy Mahallesi sakinlerinin hizmetine açılması planlanan park alanı içinde piknik masaları, oturma grupları, çocuk oyun alanları, futbol sahası, basketbol sahası, tenis sahası bulunacak.
 

banner287
İÇERİSİNDE SPOR SAHALARI DA OLACAK


Veliköy Mahallesi sakinlerinin aileleri ile birlikte güzel vakit geçirebilecekleri bir alana 2018 yılı içerisinde kavuşacaklarını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Ekiplerimiz park alanı içinde kilit taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Çevre düzenleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından oyun grupları, piknik masaları ve oturma grupları monte edilecek. Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerimiz de burada mini futbol sahası, mini basketbol sahası ve tenis sahası yapacak. Aydınlatma çalışmalarının da tamamlanmasının ardından yeni mesire alanımız vatandaşlarımızın kullanımına açılacak” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
baki..
baki.. - 9 ay Önce

aynen herğün isyan...bukadar rahat belediye görmedim...

Kardelen
Kardelen - 8 ay Önce

Niye sivri sinek ilaclama araci gecmiyor her yer sivri sinek haşere bocek kayniyo

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306