Veliköyspor’dan Avusturya ekibine transfer oldu

Alt yapısından yetiştiği Veliköyspor’da son 6 sezondur forma giyen Ercan Yılmaz, Avusturya’nın 3.Lig ekiplerinden Leus takımına transfer oldu. Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir’i makamında ziyaret ederek transferi hakkında bilgi veren Ercan Yılmaz, “Avusturya’da hem ülkemizi hem de Veliköy’ü en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım.’’ Dedi.

Veliköyspor’dan Avusturya ekibine transfer oldu
ÇerkezköyBakış - Veliköyspor U-19 Futbol Takımı oyuncusu Ercan Yılmaz, Avusturya 3.Lig ekiplerinden Leus takımına transfer oldu.
TRANSFERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ
Ercan Yılmaz, önceki gün Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir’i makamında ziyaret ederek transferi hakkında bilgi verdi. Taraftar arasında anlaşma sağlanmasının ardından transferini tamamlandığını söyleyen Ercan Yılmaz “Avusturya’da oynamam için teklif getirdiler. Bizler de teklifi değerlendirerek kararımızı verdik. Önümüzdeki sezon Avusturya’nın Leus takımı formasını giyeceğim’’ dedi.
“ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEĞİM’’
Katkıları nedeniyle Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, Veliköyspor Kulübü Yönetimi ile Veliköyspor Teknik Direktörü Ahmet Sarı’ya teşekkür eden Yılmaz “Avusturya’da hem ülkemizi hem de Veliköy’ü temsil edeceğim için çok mutluyum. İnşallah, Leus takımında başarılı bir sezon geçiririm.’’ Dedi.
banner287
“ALT YAPIYA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ’’
Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, Ercan Yılmaz’a Leus takımında başarılar dileyerek “Oyuncumuz profesyonel bir takımda forma giyecek olması ayrıca Avrupa’da futbol oynayacak olması bizleri mutlu ediyor. İnşallah hedeflediği bir sezon geçirir’’ diye konuştu. Veliköyspor olarak alt yapıya büyük bir önem verdiklerini anlatan Başkan Belindir: “Veliköyspor olarak A Takımla birlikte birçok yaş kategorisinde faaliyet gösteriyoruz. Alt yapıya verdiğimiz önemin karşılığını da bu gibi güzel gelişmelerle alıyoruz. Bundan sonra da bu ve buna benzer güzel gelişmeler olacaktır.’’ İfadelerine yer verdi.
“HAYIRLI OLSUN’’
Veliköyspor Teknik Direktörü Ahmet Sarı, 1994 doğumlu genç stoper Ercan Yılmaz’ın son 6 sezondur Veliköyspor’un çeşitli yaş kategorilerinde forma giydiğini söyleyerek “Bu sezon U-19’da sürekli olarak forma giydi, zaman zaman da A Takım’da forma fırsatı buldu. Bundan sonra formasını giyeceği Leus takımında da başarılı olacağına inanıyorum, hayırlı olsun.’’ Şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2013, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510