Voleybolda heyecan sürüyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’na grup eleme karşılaşmalarıyla devam ediliyor.

Voleybolda heyecan sürüyor
Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nda heyecan devam ediyor. Grup maçlarının oynandığı turnuvada önceki gün üç maç oynanırken takımlar arasındaki mücadele büyük çekişmelere sahne oluyor.

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’na grup eleme karşılaşmalarıyla devam ediliyor.

KIZILPINAR ANADOLU LİSESİ RAHAT KAZANDI


Çerkezköy Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu 2. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nda 3. gün Kızılpınar Anadolu Lisesi – Cumhuriyet İlkokulu maçıyla başladı. Rakibine oranla üstün bir oyun sergileyen Kızılpınar Anadolu Lisesi 25–9 ve 25–18’lik setlerle rakibini 2–0 mağlup etti ve gruptaki iddiasını sürdürdü.

2–0 SONUÇLANDI


Günün ikinci maçında Çerkezköy Belediyesi ile Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Çerkezköy Belediyesi setleri 25–19 ve 25–17 geride tamamlayınca sahadan 2–0 yenik ayrılmak zorunda kaldı.

BÜYÜK ÇEKİŞME YAŞANDI


Günün son maçı büyük bir çekişmeye sahne oldu. 3. Zırhlı Tugay Komutanlığı, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi ile karşılaştı. Setlerin ilk bölümlerinde başa baş mücadeleler sergilenirken 3. Zırhlı Tugay Komutanlığı’nın oyuna ağırlığını koymasıyla 2. teknik molalardan sonra oyun Tugay Komutanlığı lehine kolaylaştı. 3. Zırhlı Tugay Komutanlığı 25–18 ve 25–13’lük setlerle rakibini 2 – 0 mağlup etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 16:46

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510