Yeni başkan Kuru oldu

Tekirdağspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. AK Parti Tekirdağ eski il Başkanı Mülahim Kuru, Tekirdağspor’un yeni başkanı oldu.

Yeni başkan Kuru oldu

banner287
Çerkezköy Bakış - Tekirdağspor olağanüstü kongresi Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Olağanüstü kongrede Mülahim Kuru başkan adayı oldu. Tek liste oylama sunularak Yönetim Kurulu'na Mülahim Kuru başkanlığında ki listede kazandı. Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda başlayan Olağanüstü Genel Kuruluna; Tekirdağspor üyeleri ve taraftarı katılım sağladı. Açılış ve yoklama ile başlayan Genel Kurul, Divan Heyeti’nin belirlenmesiyle devam etti. Ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve spora hizmet edip ebediyete intikal eden kişilerin anısına bir dakikalık saygı duruşu yapıldı.
Gündem maddeleri gereğince ilerleyen genel kurul toplantısında 4-5 ve 6. madde gereğince Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi, Denetleme Kurulu Üyeleri seçimi ve A.S.K.F. Temsilcilerinin seçimlerinde 1 adet Aday listesi sunulmuş olup, Liste Oylamaya sunularak kabul edildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 15:15

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510